29/02/20 04:54PMFacebook  Twitter  Google+

Natječaj za suorganizaciju završnice mastersa i kupa PSGZa 2019-2020.

Natječaj je otvoren zaključno sa 8.3.2020.



natječaj_za_suorganizaciju_završnice_mastersa_i_kupa_2019-2020.pdf


27/02/20 03:25PMFacebook  Twitter  Google+

Jumi - istupanje iz 1.lige

Ekipa Jumi sa 27.2.2020. istupa iz natjecanja 1. lige zbog nemogućnosti okupljanja igrača za daljnje utakmice. Svi njihovi rezultati u natjecateljskoj sezoni 1.lige 2019-2020. se brišu.



25/02/20 11:57PMFacebook  Twitter  Google+

2.liga play off za prvaka

Nakon zadnjeg kola, 1.-5. ekipa iz A i B skupine nastavljaju natjecanje u razigravanju za prvaka, a 1.kolo se igra 3.3.2020. 

 

  B O P N I
CB 9  18 8 5 1-1 1
SESVETE 17 8 5 1-0 2
IPA VIP 15 8 3 3-0 2
JANJE FENIKS 13 8 4 0-1 3
BULLDOG 12 8 2 3-0 3
QUATTRO JUNIORI 11 8 3 0-2 3
KNEŽIJA DRINKING DWARVES 11 8 3 0-2 3
GOSPOĐE 9 8 2 0-3 3
JANJE Z BREGA 8 8 1 2-1 4
3U1 SUNSHINE INN 6 8 2 0 6

1.-4. ulaze u 1.ligu i idu na Prvenstvo Hrvatske.

Raspored 1.kola:

Sesvete IPA-VIP
Janje z Brega Janje Feniks
Quattro Juniori Gospođe
3u1 Sunshine Inn Knežija Drinking Dwarves
CB 9 Bulldog Sesvete


matrica_rezultata_A_i_B_skupine_2.lige_(za_prvaka).pdf
raspored_2._liga_za_prvaka_2019.2020.pdf


25/02/20 11:42PMFacebook  Twitter  Google+

2.liga play off za ostanak

Nakon zadnjeg kola, 6.-12. ekipa iz A i B skupine nastavljaju natjecanje u razigravanju za ostanak, a 1.kolo se igra 3.3.2020. 

 

  B O P N I
JANJE NO NAME 33 12 11 0 1
ZLATNA JABUKA 32 12 10 1-0 1
BULL KVIM 27 12 8 1-1 2
COLOSEUM 27 12 8 1-1 2
A1 KUSTOŠIJA 22 12 6 2-0 4
VRBIK 04 21 12 6 1-1 4
SPARTA GYM 21 12 4 4-1 3
BULL KVIM STRŠLJENI 21 12 7 0 5
SOKOL 17 12 5 0-2 5
8BALL 15 12 3 2-2 5
KOCKA 2 9 12 2 0-3 7
A1 KLIK 7 12 2 0-1 9
BBBULLDOG 0 12 0 0 12
JANJE MIKULIĆI 0 12 0 0 12

11.-14. ispadaju u 3.ligu.

Raspored 1.kola:

A1 Kustošija A1 Klik
8 Ball Sesvete BBBulldog
Janje Mikulići Janje No Name
Coloseum Sparta Gym
Bull Kvim Stršljeni Bull Kvim
Zlatna Jabuka Sokol
Kocka 2 Vrbik 04


matrica_rezultata_A_i_B_skupine_2.lige_(za_ostanak).pdf
raspored_2._liga_za_ostanak_2019.2020.pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: