25/02/20 11:42PMFacebook  Twitter  Google+

2.liga play off za ostanak

Nakon zadnjeg kola, 6.-12. ekipa iz A i B skupine nastavljaju natjecanje u razigravanju za ostanak, a 1.kolo se igra 3.3.2020. 

 

  B O P N I
JANJE NO NAME 33 12 11 0 1
ZLATNA JABUKA 32 12 10 1-0 1
BULL KVIM 27 12 8 1-1 2
COLOSEUM 27 12 8 1-1 2
A1 KUSTOŠIJA 22 12 6 2-0 4
VRBIK 04 21 12 6 1-1 4
SPARTA GYM 21 12 4 4-1 3
BULL KVIM STRŠLJENI 21 12 7 0 5
SOKOL 17 12 5 0-2 5
8BALL 15 12 3 2-2 5
KOCKA 2 9 12 2 0-3 7
A1 KLIK 7 12 2 0-1 9
BBBULLDOG 0 12 0 0 12
JANJE MIKULIĆI 0 12 0 0 12

11.-14. ispadaju u 3.ligu.

Raspored 1.kola:

A1 Kustošija A1 Klik
8 Ball Sesvete BBBulldog
Janje Mikulići Janje No Name
Coloseum Sparta Gym
Bull Kvim Stršljeni Bull Kvim
Zlatna Jabuka Sokol
Kocka 2 Vrbik 04


matrica_rezultata_A_i_B_skupine_2.lige_(za_ostanak).pdf
raspored_2._liga_za_ostanak_2019.2020.pdf


23/02/20 02:18PMFacebook  Twitter  Google+

3.liga - play off za prvaka i lucky loser, odluka o stegovnim bodovima

*IO je na sjednici 22.2. odlučio:

  • 2.9.2. briše se samo prvi oduzeti bod
  • 2.10.1. briše se stegovna mjera oduzimanja bodova
  • 2.10.2. stoji opomena pred isključenje u slučaju ponavljanja prekršaja (Vrbik 04)

U skladu sa time, niti jedna ekipa ne prenosi negativne bodove u play off (2.liga za prvaka i ostanak, 3.liga za prvaka).

*otvorene su prijave za lucky loser ligu, a mogućnost prijava imaju sve ekipe 3.lige koje se nisu plasirale u play off za prvaka (mogu upisati i neregistrirane igrače) te nove ekipe (sa igračima koji nisu registrirani ove sezone)

  • nove ekipe moraju uplatiti 300 kn kotizacije na račun saveza prije početka natjecanja (s obzirom da su stare ekipe platile godišnju kotizaciju)
  • za upis neregestriranih igrača se neće plaćati kotizacija (niti će biti registrirani u HPSu), osim ako igrač to traži
  • rok prijava 29.2.2020. (subota), a nakon toga će biti određen raspored igranja
  • prijave se šalju na psgz@psgz.hr - stare ekipe samo pošalju ime ekipe, a nove ekipe popunjeni prijavni list (dostupan na stranici)
  • nisu predviđene nagrade

*1.kolo 3.liga play of za prvaka (26.2.2020.)

Sretna Djeca - Bulldog Young Team

Jabuka Diamante - Panda

Janje Vizita - Kocka

Hamlet Majke - Knežija United

Darts Angels - AS



raspored_3._liga_za_prvaka_2019.2020.pdf


23/02/20 11:57AMFacebook  Twitter  Google+

Odigran 2.regionalni masters klasičnog pikada

Seniori

1.Dean Biškupić

2.Alan Ljubić

3.Filip Ljubenko

3.Dragutin Pečnjak

Seniorke

1.Marijana Puček

2.Anita Zidar

Image

Image



Regionalni_klasični_masters_seniori_2019.2020_(2).pdf
Regionalni_klasični_masters_seniorke_2019.2020_(2).pdf


20/02/20 12:26AMFacebook  Twitter  Google+

3.liga play off za prvaka

Nakon zadnjeg kola, 1.-5. ekipa iz A i B skupine nastavljaju natjecanje u razigravanju za prvaka. Brojevi i parovi će se izvlačiti u subotu  (22.2.) prije početka 2.regionalnog mastersa u klasičnom pikadu, a 1.kolo se igra 26.2.2020.

Sve utakmice play offa za prvaka se igraju 501 MO !

DARTS ANGELS 6 1-0 1 20
AS 6 0 2 18
PANDA 4 1-0 3 14
HAMLET MAJKE 3 1-1 3 12
JABUKA DIAM. 4 0 4 12
SRETNA DJECA 3 1-0 4 11
KOCKA 3 0-1 4 10
BULLDOG YT 3 0 5 9
KNEŽIJA UN. 3 0 5 9
JANJE VIZITA 1 0-2 5 5

1.-4. ulaze u 2.ligu

1.-5. idu na prvenstvo Hrvatske



matrica_rezultata_A_i_B_skupine_3.lige.pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: