24/03/19 04:46PMFacebook  Twitter  Google+

Završnica Kupa PSGZa 2019. - skupine dame i muški

U privitku je raspored igranja po skupinama i shema završnice ekipnog kupa PSGZa 2019. 

Završnica se igra 12.5.2019. u SC Concordia (Klanječka ul. 37A).

S obzirom da su ekipe A1 i Bulldog Sesvete izjednačene po kriterijima poretka (4.-5. trećeplasirani):

*1 ukupno osvojenih bodova (više osvojenih bodova)

*2 razlike susreta (bolja razlika dobivenih u odnosu na izgubljene susrete je prednost)

*3 razlike setova (bolja razlika dobivenih u odnosu na izgubljene setove je prednost)

Iste će na završnici (prije početka igranja po skupinama) razigravati za ulazak u TOP 16. Igrati će standardni zapisnik kupa (2 singla-parovi-2 singla), a ekipa koja prva dođe do 3 pobjede u susretima, ulazi u A skupinu.



kup_završnica_2019_(muški).pdf
KUP_najbolji_1._i_3..pdf
kup_završnica_2019_(dame).pdf
B_skupina_(kup_završnica_Ž_2019).pdf
A_skupina_(kup_završnica_Ž_2019).pdf
D_skupina_(kup_završnica_M_2019).pdf
C_skupina_(kup_završnica_M_2019).pdf
B_skupina_(kup_završnica_M_2019).pdf
A_skupina_(kup_završnica_M_2019).pdf


24/03/19 11:31AMFacebook  Twitter  Google+

Masters muški TOP 32

TOP 3

1.Neven Rešetar

2.Dean Biškupić

3.Boris Krčmar

TOP 3 (igrači B kategorije)

1.Kristijan Tufekčić

2.Marko Bičanić

3.Dragan Malešević

TOP 3 (igrači C kategorije)

1.Karlo Lončarić

2.Senad Jašić

3.Matija Strepački

 

Poredak TOP 32 i pojašnjenja se nalaze u privitku.

Završnica se igra 11.5.2019. u SC Concordia (Klanječka ul. 37A).

 



završnica_mastersa_D_.pdf
završnica_mastersa_M_.pdf
Masters_muški_TOP_32_(PSGZ_2018-2019.)_(muški).pdf


24/03/19 09:42AMFacebook  Twitter  Google+

Masters dame - TOP 8

1 LETICA MARINA
2 IVIĆ SANDRA
3 JURJAKO HANA
4 KUČAR SLOBODANKA
5 LACKOVIĆ IVANA
6 SPAHIJA JOSIPA
7 ZIDAR ANITA
8 ADAMIĆ MRNJEC JASMINKA


24/03/19 09:24AMFacebook  Twitter  Google+

Odigran 6.masters PSGZa

Poredak muški:

1.Dean Biškupić

2.Neven Rešetar

3.Dario Strmečki

Poredak dame:

1.Sandra Ivić

2.Slađana Vasić

3.Marina Letica

Dyp

1.Cavrić / Dokić

2.Roso / Malešević

3.Konić / Tokić



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Crne Kraljice-Sisters of Nemesis 0:0