21/08/18 03:02PMFacebook  Twitter  Google+

Prijave za natjecateljsku sezonu

Kako nam se bliži početak prijava, par ključnih stvari:

*prijave su 29.-31.8. u prostorijama saveza (Savska 137) od 18-20

*priložiti potrebnu dokumentaciju (novost su privole za svakog igrača ekipe)

*zadnji rok za uplatu kotizacija je 5.9. (ekipe i klubovi koji to ne naprave, nemaju pravo nastupa u sezoni 2018-2019)



Prijave_za_natjecateljsku_sezonu___2018._-2019.pdf


20/08/18 04:57PMFacebook  Twitter  Google+

Završnica kupa RH - prijave ekipa !

Završnica kupa RH se održava u nedjelju 23.rujna i to u školsko-sportskoj dvorani Rakitje, Školska 4, 10437 Bestovje, Sveta Nedelja.

Ekipe iz PSGZ koje su izborile nastup na završnici kupa RH:

Muški: 

JANJE ALFA TEAM

TEAM COLOSEUM

PANDA ZG 6229BE

PANDA DOO

QUATTRO DUE DI

Dame:

JANJE NEXT TEAM

COLOSEUM

A1 TEAM

DREAM TEAM KVIM

CRNE MAMBE UBHG

IPA ZAGREB LADIES TEAM

CRNE KRALJICE

Navedene ekipe imaju rok potvrde sudjelovanja najkasnije sa 27.8. 2018 (pon) na e-mail psgz@psgz.hr.

Ukoliko bude odustajanja ili izostanka potvrde sa navedenim datumom, za mušku konkurenciju će se pozvati ekipa(e) koje su bile u poretku ispod 5. mjesta. 

Podsjećamo da ekipe na završnici kupa mogu nastupiti isključivo s igračima koji su za njih bili registrirani u sezoni 2017/18., a ukoliko neka ekipa ima potrebu za novim igračem to može biti samo igrač koji u sezoni 2017/18. nije bio registriran. Dakle do 3. rujna do 17:00 sati u HPS moraju stići prijave za eventualne nove igrače.

 

Ždrijeb skupina za Završnicu kupa će se održati u utorak 11. rujna u 12:00 sati u Hrvatskom pikado centru (Avenija Dubrava 238). Ovom prilikom pozivamo sve koji su u mogućnosti da dođu i prisustvuju ždrijebu.



Tablica-sa-brojem-ekipa-za-kup-2018.pdf


19/08/18 05:17PMFacebook  Twitter  Google+

MEMORIJALNI TURNIR ZORAN ĐUROVIĆ-ZOKI

Image



19/08/18 12:30PMFacebook  Twitter  Google+

Raspored službenih turnira 2018-2019



raspored_službenih_turnira_2018-19.pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Sesvete-BBBulldog 0:0
Janje z Brega-Jabuka Diamante 0:0
Kocka 2-Knežija 2 0:0