31/08/18 09:22PMFacebook  Twitter  Google+

Kup RH

Na završnici kupa RH PSGZ će predstavljati:

Muški: JANJE ALFA TEAM, TEAM COLOSEUM, PANDA ZG 6229 BE, PANDA DOO, QUATTRO DUE DI

Dame: JANJE NEXT TEAM, COLOSEUM, A1 TEAM, DREAM TEAM KVIM, CRNE KRALJICE

PSGZ Vam želi puno uspjeha !



31/08/18 12:59AMFacebook  Twitter  Google+

Prijave su još samo danas !!

Nakon 2 od 3 dana prijava za novu natjecateljsku sezonu, prijave su stigle od:

1.liga: Agram Dart Team, Hamlet

2.liga: Vrbik-04, DC Sunset, 3u1 Sunshine Inn, CB9, Kocka, Bounty, 8 Ball Sesvete, Sparta Gym

3.liga: Knežija 1, Knežija 2, CB9-2, Darts Angels, As, Kocka 2, Bonaparte

 

Ekipe ili klubovi će biti pravovremeno obaviješteni ukoliko će trebati neka dopuna ili izmjena nepravilnosti u predanoj dokumentaciji.



28/08/18 10:16AMFacebook  Twitter  Google+

Sutra počinju prijave za novu natjecateljsku sezonu !!

Prijave su od 29.-31.8. u prostorijama saveza (Savska 137) od 18-20



Prijave_za_natjecateljsku_sezonu___2018._-2019.pdf


27/08/18 08:41PMFacebook  Twitter  Google+

Završnica kupa RH - prijave

Kako je samo 5 od 12 ekipa potvrdilo nastup na kupu, napraviti će se izmjena za prijave.

Ukoliko 7 preostalih ekipa NE OTKAŽE svoj nastup sa 31.8. na psgz@psgz.hr , biti će prijavljene zajedno sa ostalih 5 ekipa koje su potvrdile.

Radi se o:

Muški:

PANDA ZG 6229BE , PANDA DOO , QUATTRO DUE DI

Žene:

A1 TEAM , CRNE MAMBE UBHG , IPA ZAGREB LADIES TEAM , CRNE KRALJICE

Ukoliko prijavljene ekipe ne nastupe na kupu RH, primjeniti će se stegovna mjera po Natjecateljskom ili Stegovnom pravilniku.

 



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Jabuka Diamante-BarBar Donprogram 0:0
Bulldog Young Team-A1 Tapetarija HGM 0:0
Sretna Djeca-Billionaires Team 2 0:0
Stršljeni-Anonymous 0:0
Sesvete J.D.O.O.-Kocka Mystic 0:0
Pivnica Keti-Devetka 0:0
Hamlet Majke-Knežija United 0:0
Janje Vizita-Dream Team Buzin 0:0
Billionaires Team 1-8 Ball Sesvete 2 0:0
A1 Šarci Gajnice-Bulldog Vau Vau 0:0
BarBar XXL Donprogram-Dinamo 0:0