15/07/20 02:09PMFacebook  Twitter  Google+

Ljetna serija turnira

Uz zadnja 2 kola lucky loser lige (danas i 22.7., što je i službeni završetak ove maratonske 2019-2020. sezone), u ponudi su i ljetne serije turnira:

ImageImageImageImage

Odgovornost je organizatora / domaćina da se pridržava propisanih epidemioloških mjera.



10/07/20 10:16AMFacebook  Twitter  Google+

Sezona 2019.-2020. (sažetak ligaških natjecanja)

1.liga

Prvaci: Janje Alfa Team

Plasman na PH: Janje Alfa Team, Darts Point Team Ban, Panda Tablica, Agram Darts Team, Panda Ravnice

Ispadaju: CB Kum, Quattro

Odustali: Jumi, Jabuka UBHG

Dame

Prvakinje: Janje Next Team

Sve 4 ekipe su se plasirale na PH

Klasični pikado

Prvaci: Darts Point Team Ban

Plasman na PH: HPS još nije odredio

2.liga

Prvaci: Sesvete

Ulazak u 1. ligu i plasman na PH: Sesvete, CB 9, Quattro Juniori, IPA-VIP  

Ispadaju: Kocka 2

Odustali: Janje z Brega (liga za prvaka), Vrbik 04, BBBulldog, Janje Mikulići, Bull Kvim Stršljeni

3.liga

Prvaci: AS

Ulazak u 2.ligu: AS, Panda, Darts Angels, Kocka

Plasman na PH: AS, Panda, Darts Angels, Kocka, Bulldog Young Team

Odustali (liga za prvaka): Sretna Djeca

Nisu došli na završnicu: Jabuka Diamante

 

Klubovi Janje, Sesvete, AS, Panda, A1, Vrapče, Trešnjevka1, Quattro, IPA-VIP, Kalimero, Kocka te pojedinci Dario Strmečki i Danijel Ožbolt trebaju poslati broj žiro računa na psgz@psgz.hr da bi im se isplatile nagrade.

 



sezona_2019-20._(natjecanja).pdf
sezona_2019-20._(klubovi).pdf
nagrade_2019-2020.pdf


09/07/20 09:21AMFacebook  Twitter  Google+

HPS - NASTAVAK NATJECATELJSKE SEZONE 2019./2020. I NOVA SEZONA 2020./2021.

http://www.hps-dart.hr/index.php/2-uncategorised/181-nastavak-natjecanja-sezone-2019-2020-i-nova-sezona-2020-2021



06/07/20 09:43AMFacebook  Twitter  Google+

AS pobjednici 3.lige !!

1.AS

2.Panda

3.Darts Angels

MVP

1.Enes Karabašić

2.Dubravko Morić

3.Ivica Lučić

ImageImageImage

ImageImageImage



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Jabuka Diamante-BarBar Donprogram 0:0
Bulldog Young Team-A1 Tapetarija HGM 0:0
Sretna Djeca-Billionaires Team 2 0:0
Stršljeni-Anonymous 0:0
Sesvete J.D.O.O.-Kocka Mystic 0:0
Pivnica Keti-Devetka 0:0
Hamlet Majke-Knežija United 0:0
Janje Vizita-Dream Team Buzin 0:0
Billionaires Team 1-8 Ball Sesvete 2 0:0
A1 Šarci Gajnice-Bulldog Vau Vau 0:0
BarBar XXL Donprogram-Dinamo 0:0