Rezultati - 2. liga - skupina B

Poredak - 2. liga - skupina B

Statistika - 2. liga - skupina B

Popis igrača - 2. liga - skupina B

Alen Tokić8 Ball Sesvete
Andro GerićKnežija Drinking Dwarves
Antonio GrizeljJanje Feniks
Antonio ŠtambukBulldog Sesvete
Boško ŠalamonKocka 2
Božidar BalaškoBull Kvim Stršljeni
Božidar OkunBull Kvim Stršljeni
Božo MarinovićBull Kvim Stršljeni
Branislav BoleIPA-VIP
Branko BebekBull Kvim Stršljeni
Branko KapustaIPA-VIP
Bruno BlažekovićA1 Kustošija
Bruno ŠukaraKnežija Drinking Dwarves
Damir ŠimacJanje Feniks
Damir ValjakKocka 2
Danijel Ravlić8 Ball Sesvete
Darko MinkovićIPA-VIP
Davor PeulićZlatna Jabuka
Domagoj Viljevac8 Ball Sesvete
Dražan JurčevićColoseum
Dubravko Glinac BezjakJanje Mikulići
Filip MajstorovićGospođe
Franjo FrancićBulldog Sesvete
Franjo KrajnikBulldog Sesvete
Goran KranjčecIPA-VIP
Goran SlavićJanje Mikulići
Goran VukelićIPA-VIP
Hrvoje ButuracBulldog Sesvete
Hrvoje Kuninec8 Ball Sesvete
Igor FilipovićIPA-VIP
Igor MarkovJanje Feniks
Igor PeulićZlatna Jabuka
Igor PožegJanje Feniks
Ivan VeckoZlatna Jabuka
Ivo CrnojaZlatna Jabuka
Ivor MarkovJanje Mikulići
Josip ŠoštarekKocka 2
Josip UremovićBull Kvim Stršljeni
Karlo KozlicaGospođe
Karlo LončarićKnežija Drinking Dwarves
Krešimir VrbanićBull Kvim Stršljeni
Kristijan Grubišić8 Ball Sesvete
Krunoslav VojkovićKocka 2
Marijo BulatA1 Kustošija
Mario JakovčićJanje Mikulići
Mario PlavacJanje Mikulići
Mario ZajšekBulldog Sesvete
Marko PandžaA1 Kustošija
Matej MilinBulldog Sesvete
Mihaela PetrinovićA1 Kustošija
Mihovil RosoGospođe
Mile ĆavarBulldog Sesvete
Mirko PresečkiJanje Feniks
Miroslav JankovečkiIPA-VIP
Miroslav NovoselA1 Kustošija
Miroslav RemenarićKocka 2
Mladen BoljatGospođe
Nevenka Šalat-Franičević*Coloseum
Nikola ArtićA1 Kustošija
Nikola GrgurinovićJanje Feniks
Petar CebinBull Kvim Stršljeni
Predrag OlujićIPA-VIP
Rafael HrnjakGospođe
Robert BenkoA1 Kustošija
Robert SragaZlatna Jabuka
Roberto PuhovskiKocka 2
Samer Samara8 Ball Sesvete
Saša MatlekovićColoseum
Saša OgorelecJanje Mikulići
Slađana VasićA1 Kustošija
Slobodanka KučarA1 Kustošija
Stanko RosoGospođe
Stjepan ŠtimacColoseum
Tanja Perić*Coloseum
Tomislav KaradakićZlatna Jabuka
Tomislav KopunBull Kvim Stršljeni
Toni JagašKnežija Drinking Dwarves
Toni KulejKnežija Drinking Dwarves
Toni RuščićKnežija Drinking Dwarves
Tvrtko BiharColoseum
Vedran LibrićKocka 2
Vjekoslav Konić8 Ball Sesvete
Vladimir HuđekKnežija Drinking Dwarves
Vladimir LatinovićZlatna Jabuka
Željko ŽitnikA1 Kustošija
Zlatko SeverColoseum
Zoran NovkovićJanje Mikulići
Zvonimir ŠimunovićJanje Mikulići

Kapetani - 2. liga - skupina B

8 Ball SesveteVjekoslav Konić: 092/2385-121
Caffe bar 8Ball,Kelekova 4email: vjeko.sop2@gmail.com
A1 KustošijaŽeljko Žitnik: 098/280-480
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
Bull Kvim StršljeniBožidar Balaško: 095/9013-495
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
Bulldog SesveteMile Ćavar: 091/7863-907
Caffe bar Marko,Sesvetska cesta 61email: pkbulldogsesvete@gmail.com
ColoseumTanja Perić: 095/8852-321
Karela Zahradnika 32 (caffe bar Kum)email: tanja1968peric@gmail.com
GospođeMLADEN BOLJAT: 098 9425 679
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: mladen.boljat@gmail.com
IPA-VIPBranko Kapusta: 095 397 1665
Divka Budaka 17email: web@ipa-zagreb.hr
Janje FeniksIgor Markov: 099 4981 098
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: miroslav.grubesa@gmail.com
Janje MikulićiDubravko Glinac Bezjak: 098 912 6969
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: nightcrow.darts@gmail.com
Knežija Drinking DwarvesBruno Šukara: 091 143 6407
Poljana Zvonimira Dražića 3, CB Eroemail: bruno.sukara@gmail.com
Kocka 2Krunoslav Vojković: 098 9321 034
Caffe bar Top, Kerestinečkih žrtava 16A, Stenjevecemail: pikadoklubkocka@gmail.com
Zlatna JabukaDavor Peulić: 098/9118-776
II Ravnice 11email:

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Luzeri-Kocka Mystic 0:0
A1 Tapetarija HGM-Bar Bar 0:0
Bulldog CBM-Pivnica Keti 0:0