06/07/20 10:16AMFacebook  Twitter  Google+

Sezona 2019.-2020. (sažetak ligaških natjecanja)

1.liga

Prvaci: Janje Alfa Team

Plasman na PH: Janje Alfa Team, Darts Point Team Ban, Panda Tablica, Agram Darts Team, Panda Ravnice

Ispadaju: CB Kum, Quattro

Odustali: Jumi, Jabuka UBHG

Dame

Prvakinje: Janje Next Team

Sve 4 ekipe su se plasirale na PH

Klasični pikado

Prvaci: Darts Point Team Ban

Plasman na PH: HPS još nije odredio

2.liga

Prvaci: Sesvete

Ulazak u 1. ligu i plasman na PH: Sesvete, CB 9, Quattro Juniori, IPA-VIP  

Ispadaju: Kocka 2

Odustali: Janje z Brega (liga za prvaka), Vrbik 04, BBBulldog, Janje Mikulići, Bull Kvim Stršljeni

3.liga

Prvaci: AS

Ulazak u 2.ligu: AS, Panda, Darts Angels, Kocka

Plasman na PH: AS, Panda, Darts Angels, Kocka, Bulldog Young Team

Odustali (liga za prvaka): Sretna Djeca

Nisu došli na završnicu: Jabuka Diamante

 

Klubovi Janje, Sesvete, AS, Panda, A1, Vrapče, Trešnjevka1, Quattro, IPA-VIP, Kalimero, Kocka te pojedinci Dario Strmečki i Danijel Ožbolt trebaju poslati broj žiro računa na psgz@psgz.hr da bi im se isplatile nagrade.

 



sezona_2019-20._(natjecanja).pdf
sezona_2019-20._(klubovi).pdf
nagrade_2019-2020.pdf


06/07/20 09:43AMFacebook  Twitter  Google+

AS pobjednici 3.lige !!

1.AS

2.Panda

3.Darts Angels

MVP

1.Enes Karabašić

2.Dubravko Morić

3.Ivica Lučić

ImageImageImage

ImageImageImage



05/07/20 12:59AMFacebook  Twitter  Google+

Janje Alfa Team prvaci Zagreba !! Sesvete osvajači 2.lige !!

1. liga:

1.Janje Alfa Team

2.Darts Point Team Ban

3.Panda Tablica

MVP

1.Neven Rešetar

2.Dean Biškupić

3.Boris Krčmar

2.liga

1.Sesvete

2.CB 9

3.Quattro Juniori

MVP

1.Goran Karlović

2.Miroslav Jankovečki

3.Perica Konforta

ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImageImageImage



03/07/20 05:59PMFacebook  Twitter  Google+

Janje Mikulići - odustajanje iz 2.lige za ostanak

Provjerite novi raspored završnice 2.lige za ostanak !



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Luzeri-Kocka Mystic 0:0
A1 Tapetarija HGM-Bar Bar 0:0
Bulldog CBM-Pivnica Keti 0:0