Rezultati - Klasični pikado

Poredak - Klasični pikado

Statistika - Klasični pikado

Popis igrača - Klasični pikado

Alan Ljubić*Janje Alfa Team*
Andrej Lacković*Agram Play With Us
Andro Gerić*Knežija Drinking Dwarfs
Anita Zidar**BBF Darts Jalapeno Team
Antonio Kosalec*Vizita
Boris Krčmar*Janje Alfa Team*
Borna Jelić*Knežija Drinking Dwarfs
Bruno Šukara*Knežija Drinking Dwarfs
Dalibor Pribanić*Mary's Knights
Dalibor Vičević*BBF Darts Team
Danijel Bartolić*BBF Darts Team
Darijo Margeta*Janje Alfa Team*
Darko Drenški*Janje Team Mix
Davor Fošner*Agram Play With Us
Davor GregurićDarts Point Team Ban*
Davor Peulić*Mary's Knights
Dean Biškupić*Darts Point Team Ban*
Denis Smolar*Agram Play With Us
Domagoj Salač*Darts Point Team Ban*
Dragan Malešević*Mary's Knights
Dragutin Pečnjak*Darts Point Team Ban*
Dražen Vranjković*Janje Alfa Team*
Dubravko MorićVizita
Edin Banjević*Mary's Knights
Eduard Ceraj*Agram Play With Us
Eleni Baršić**BBF Darts Jalapeno Team
Enes Karabašić*Kocka*
Filip Lasan*Knežija Drinking Dwarfs
Filip Likarević*Vizita
Filip Ljubenko*Janje Team Mix
Goran Salopek*Janje Team Mix
Hrvoje Hajnić*BBF Darts Team
Iva Čustović**BBF Darts Jalapeno Team
Ivan Petric*Janje Team Mix
Ivan Radelja*Vizita
Ivan Vecko*Mary's Knights
Ivica Mustač*Vizita
Ivo Crnoja*Mary's Knights
Jasminka Adamić Mrnjec**BBF Darts Jalapeno Team
Josip Šoštarek*Kocka*
Josipa Spahija**BBF Darts Jalapeno Team
Jurica Gogić*Mary's Knights
Karlo Lončarić*Knežija Drinking Dwarfs
Krešo Kranjčina*Janje Team Mix
Krešo Prevarek*Mary's Knights
Krunoslav Vojković*Kocka*
Ljubomir Koren*Janje Alfa Team*
Luciano Španić*Kocka*
Luka Mrkoci*Janje Team Mix
Marija Gašparović**Mary's Knights
Marina Letica**BBF Darts Jalapeno Team
Mario Čegir*Darts Point Team Ban*
Marko Vereš*BBF Darts Team
Matija Gazibara*Darts Point Team Ban*
Matija Kurtanjek*Vizita
Matija Strepački*Janje Team Mix
Mijo Pavlović*Janje Alfa Team*
Milan Perić*Mary's Knights
Miroslav Ferenec*Janje Team Mix
Miroslav Remenarić*Kocka*
Mišo Stanković*Janje Alfa Team*
Mladen Dumančić*Vizita
Mladen Grgurić*Kocka*
Mladen Razum*Vizita
Nenad Benceković*Agram Play With Us
Neven Rešetar*Janje Alfa Team*
Ratko Kruhonja*Janje Team Mix
Robert ĐidaraBBF Darts Team
Robert Sraga*Mary's Knights
Roberto Puhovski*Kocka*
Rudolf Krešić*BBF Darts Team
Sandro Žunić*Mary's Knights
Sanel Pokupčić*Kocka*
Senad Jašić*Mary's Knights
Stjepan Ferenec*BBF Darts Team
Stjepan Karačić*Darts Point Team Ban*
Tihomir Vucelić*Knežija Drinking Dwarfs
Tomislav Bošnjak*Agram Play With Us
Tomislav Ivić*Janje Alfa Team*
Tomislav Vlašić*Janje Team Mix
Toni Jagaš*Knežija Drinking Dwarfs
Toni Kulej*Knežija Drinking Dwarfs
Toni Ruščić*Knežija Drinking Dwarfs
Zdravko Besednik*Agram Play With Us
Željko Bubić*Agram Play With Us
Željko Erslan*Darts Point Team Ban*
Željko Grgurić*Kocka*
Željko Grubišić*Darts Point Team Ban*

Kapetani - Klasični pikado

Agram Play With UsDavor Fošner: 091 519 4387
SVETICE 33A (ANI KEBAB)email: dfosner@gmail.com
BBF Darts Jalapeno TeamAnita Zidar: 095 891 7222
Savska 150 (Bikers Beer Factory)email: kobac2@gmail.com
BBF Darts TeamDalibor Vičević: 095 400 5502
Savska 150 (Bikers Beer Factory)email: kobac2@gmail.com
Darts Point Team Ban*Željko Erslan: 098 665 174
Kelekova 4 (8 Ball klub)email: info@pk-sesvete.hr
Janje Alfa Team*Dražen Vranjković: 098 392 722
Mikulići 151email: drazenvr@gmail.com
Janje Team MixKrešo Kranjčina: 091 9528 960
Mikulići 151email: miroslav.grubesa@gmail.com
Knežija Drinking DwarfsBruno Šukara: 091 143 6407
POLJANA ZVONIMIRA DRAŽIĆA 3 (CAFFE BAR ERO)email: bruno.sukara@gmail.com
Kocka*Enes Karabašić : 098 9403 499
Bolnička cesta 40 (Pizzeria Čempres)email: pikadoklubkocka@gmail.com
Mary's KnightsDragan Malešević: 092 330 7247
Antolovečki put 9email: dragan.malesevic@gmail.com
VizitaIvica Mustač: 098 1631 765
Sveti Duh 69aemail: ivicaruzica@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Sesvete-BBBulldog 0:0
Janje z Brega-Jabuka Diamante 0:0
Kocka 2-Knežija 2 0:0