Rezultati - 2.liga za ostanak

Poredak - 2.liga za ostanak

Statistika - 2.liga za ostanak

Popis igrača - 2.liga za ostanak

Alen KatavićVrbik-04
Alen Tokić8 Ball Sesvete
Ante KasaloVrbik-04
Ante VujevićSparta Gym
Anto MarinčićBBBulldog
Antonio KosalecVrbik-04
Bernard HundrićSokol
Boško AbramovićBull Kvim
Boško ŠalamonKocka 2
Božidar BalaškoBull Kvim Stršljeni
Božidar OkunBull Kvim Stršljeni
Božo MarinovićBull Kvim Stršljeni
Branko BebekBull Kvim Stršljeni
Bruno BlažekovićA1 Kustošija
Damir ĐurđanBBBulldog
Damir ValjakKocka 2
Danijel JamuljakBull Kvim
Danijel Ravlić8 Ball Sesvete
Darko ĐuračićBull Kvim
Darko KranjecSokol
Darko NikšićA1 Klik
Davor KramarićSokol
Davor PeulićZlatna Jabuka
Davor PongracSparta Gym
Dean CekićVrbik-04
Domagoj Viljevac8 Ball Sesvete
Dražan JurčevićColoseum
Dubravko Glinac BezjakJanje Mikulići
Franjo PilićA1 Klik
Goran DimićJanje No Name
Goran IlićVrbik-04
Goran SlavićJanje Mikulići
Gordan DavidovićBull Kvim
Hrvoje Kuninec8 Ball Sesvete
Igor KotarSokol
Igor PeulićZlatna Jabuka
Igor SertićSokol
Iva Čustović*Janje No Name
Ivan VeckoZlatna Jabuka
Ivana Lacković*A1 Klik
Ivo CrnojaZlatna Jabuka
Ivor MarkovJanje Mikulići
Josip BencSparta Gym
Josip MikšaSparta Gym
Josip ŠoštarekKocka 2
Josip UremovićBull Kvim Stršljeni
Jozo ŠimićJanje No Name
Krešimir FreslBBBulldog
Krešimir VrbanićBull Kvim Stršljeni
Kristijan Grubišić8 Ball Sesvete
Krunoslav VojkovićKocka 2
Marijo BulatA1 Kustošija
Mario FurićBull Kvim
Mario JakovčićJanje Mikulići
Mario ObradovićVrbik-04
Mario PlavacJanje Mikulići
Mario SekulićSokol
Marko PandžaA1 Kustošija
Marko PrelogBull Kvim
Marko SambolA1 Klik
Mihael NovakSparta Gym
Mihaela PetrinovićA1 Kustošija
Mijo PavlovićJanje No Name
Mile DžidžićJanje No Name
Miroslav NovoselA1 Kustošija
Miroslav RemenarićKocka 2
Mladen KatavićVrbik-04
Mladen OpsenicaVrbik-04
Nenad IvezićBBBulldog
Nevenka Šalat-Franičević*Coloseum
Nikola ArtićA1 Kustošija
Petar CebinBull Kvim Stršljeni
Predrag SekulićSokol
Robert BenkoA1 Kustošija
Robert ŠpoljarA1 Klik
Robert SragaZlatna Jabuka
Roberto PuhovskiKocka 2
Samer Samara8 Ball Sesvete
Sandra Ivić*Janje No Name
Saša MatlekovićColoseum
Saša OgorelecJanje Mikulići
Silvio SudecA1 Klik
Slađana VasićA1 Kustošija
Slobodanka KučarA1 Kustošija
Stjepan CebinBull Kvim
Stjepan ŠtimacColoseum
Tanja Perić*Coloseum
Tomislav FabijančićJanje No Name
Tomislav HrenovićA1 Klik
Tomislav KaradakićZlatna Jabuka
Tomislav KopunBull Kvim Stršljeni
Tomislav MatijevićBull Kvim
Tvrtko BiharColoseum
Vedran LibrićKocka 2
Vedran LugarecA1 Klik
Velimir ŠvarbićBBBulldog
Vjekoslav Konić8 Ball Sesvete
Vladimir LatinovićZlatna Jabuka
Zdravko CrnadakA1 Klik
Zdravko ZebecSparta Gym
Željko ŽitnikA1 Kustošija
Zlatko SeverColoseum
Zoran NovkovićJanje Mikulići
Zoran VrbanovA1 Klik
Zvonimir ŠimunovićJanje Mikulići

Kapetani - 2.liga za ostanak

8 Ball SesveteVjekoslav Konić: 092/2385-121
Caffe bar 8Ball,Kelekova 4email: vjeko.sop2@gmail.com
A1 KlikZoran Vrbanov: 095 803 3389
Cirkovci 72 (caffe bar A1)email: zeljko.zitnik1@gmail.com
A1 KustošijaŽeljko Žitnik: 098/280-480
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
BBBulldogNENAD IVEZIĆ: 098 917 6133
SESVETSKA CESTA 61 (CB MARKO)email: pkbulldogsesvete@gmail.com
Bull KvimStjepan Cebin: 091/2338-676
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
Bull Kvim StršljeniBožidar Balaško: 095/9013-495
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
ColoseumTanja Perić: 095/8852-321
Karela Zahradnika 32 (caffe bar Kum)email: tanja1968peric@gmail.com
Janje MikulićiDubravko Glinac Bezjak: 098 912 6969
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: nightcrow.darts@gmail.com
Janje No NameTomislav Fabijančić: 099 6642 551
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: miroslav.grubesa@gmail.com
Kocka 2Krunoslav Vojković: 098 9321 034
Caffe bar Top, Kerestinečkih žrtava 16A, Stenjevecemail: pikadoklubkocka@gmail.com
SokolDarko Kranjec: 091 761 5758
SV.DUH 36 (ROO BAR)email: igorsertic830@gmail.com
Sparta GymDavor Pongrac: 091/6107-632
Medarska 69email: info@spartagym.hr
Vrbik-04Dean Cekić: 091/4680-143
Src Sopot,Milovana Kovačevića bb,email: deancekic@ordinacijacekic.hr
Zlatna JabukaDavor Peulić: 098/9118-776
II Ravnice 11email:

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: