Rezultati - 2. liga za ostanak

Poredak - 2. liga za ostanak

Statistika - 2. liga za ostanak

Popis igrača - 2. liga za ostanak

Alen KatavićVrbik-04
Ante KasaloVrbik-04
Ante VujevićSparta Gym
Antonio KosalecVrbik-04
Antun ŠpaljKocka
Božidar BalaškoBull Kvim Stršljeni
Božidar OkunBull Kvim Stršljeni
Božo MarinovićBull Kvim Stršljeni
Branko BebekBull Kvim Stršljeni
Bruno BlažekovićA1 Kustošija
Danko BilićQuattro
Davor PeulićZlatna Jabuka
Davor PongracSparta Gym
Dean CekićVrbik-04
Dražen TuđekQuattro
Draženko MajstorovićQuattro Juniori
Dubravko MajstorovićQuattro Juniori
Enes KarabašićKocka
Goran IlićVrbik-04
Goran ZajecQuattro Juniori
Igor PeulićZlatna Jabuka
Ivan FabijančićQuattro
Ivan MeđimorecQuattro
Ivan VeckoZlatna Jabuka
Ivo CrnojaZlatna Jabuka
Jadranko MišićQuattro Juniori
Josip BencSparta Gym
Josip MikšaSparta Gym
Josip UremovićBull Kvim Stršljeni
Karlo KozlicaGospođe
Krešimir VrbanićBull Kvim Stršljeni
Luciano ŠpanićKocka
Marijo BulatA1 Kustošija
Mario ObradovićVrbik-04
Marko PandžaA1 Kustošija
Mato GrgićQuattro Juniori
Mihael NovakSparta Gym
Mihovil RosoGospođe
Miroslav NovoselA1 Kustošija
Mladen BoljatGospođe
Mladen DokićQuattro Juniori
Mladen GrgurićKocka
Mladen KatavićVrbik-04
Mladen OpsenicaVrbik-04
Nikola ArtićA1 Kustošija
Petar CebinBull Kvim Stršljeni
Rafael HrnjakGospođe
Robert BenkoA1 Kustošija
Robert SragaZlatna Jabuka
Stanko RosoGospođe
Stjepan FrljakQuattro
Tomislav KaradakićZlatna Jabuka
Tomislav KopunBull Kvim Stršljeni
Tomislav MijoševićQuattro
Vladimir LatinovićZlatna Jabuka
Zdenko PejanovićQuattro
Zdravko ZebecSparta Gym
Željko GrgurićKocka
Željko SokolQuattro
Željko ŽitnikA1 Kustošija
Zlatko IvanišQuattro Juniori

Kapetani - 2. liga za ostanak

A1 KustošijaŽeljko Žitnik: 098/280-480
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
Bull Kvim StršljeniBožidar Balaško: 095/9013-495
Caffe bar Kvim,Buzinski prilaz 15email: pk.bullkvim@gmail.com
GospođeMLADEN BOLJAT: 098 9425 679
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: mladen.boljat@gmail.com
ImperijaDražen Tuđek: 091 132 3169
Quattro club,Zagrebačka 26, Sesveteemail: roncevic.ante@gmail.com
KockaEnes Karabašić: 098/9403-499
Pizzeria Čempres,Bolnička cesta 40email: pikadoklubkocka@gmail.com
OtpisaniMARIJAN KOPJAR: 091 5020 262
Karela Zahradnika 32 (caffe bar Kum)email: taz379devil@gmail.com
QuattroDANKO BILIĆ: 098 227 144
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: badel.kresimir@gmail.com
Quattro JunioriDubravko Majstorović: 091 529 4133
Quattro club,Zagrebačka 26, Sesveteemail: badel.kresimir@gmail.com
Sparta GymDavor Pongrac: 091/6107-632
Medarska 69email: info@spartagym.hr
Vrbik-04Dean Cekić: 091/4680-143
Src Sopot,Milovana Kovačevića bb,email: deancekic@ordinacijacekic.hr
Zlatna JabukaDavor Peulić: 098/9118-776
II Ravnice 11email:

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Kocka-Quattro Vivatip 0:0
Knežija United-Bar Bar 0:0
Pivnica Keti-As 0:0
Bulldog Crew-A1 Tapetarija HGM 0:0
Sesvete J.D.O.O.-Panda 0:0
Jumi Kumi-Zagreb 0:0