Rezultati - 2. liga za ostanak

Poredak - 2. liga za ostanak

Statistika - 2. liga za ostanak

Popis igrača - 2. liga za ostanak

Alen KatavićVrbik-04
Ante KasaloVrbik-04
Ante RončevićImperija
Ante VujevićSparta Gym
Antonio KosalecVrbik-04
Antonio NajcerSparta Gym
Boris ZirdumQuattro
Božidar BalaškoBull Kvim Stršljeni
Božo MarinovićBull Kvim Stršljeni
Branko BebekBull Kvim Stršljeni
Danko BilićQuattro
Davor PeulićZlatna Jabuka
Davor PongracSparta Gym
Dean CekićVrbik-04
Dražan JurčevićOtpisani
Dražen TuđekImperija
Draženko MajstorovićQuattro Juniori
Dubravko ČuvaloVrbik-04
Enes KarabašićKocka
Filip MajstorovićQuattro Juniori
Goran IlićVrbik-04
Goran ZajecQuattro Juniori
Gordan DavidovićBull Kvim Stršljeni
Igor PeulićZlatna Jabuka
Igor RužićSparta Gym
Ivan ĆosićGospođe
Ivan FabijančićImperija
Ivan MeđimorecImperija
Ivan VeckoZlatna Jabuka
Ivo CrnojaZlatna Jabuka
Jadranko MišićQuattro Juniori
Jasminka Adamić-Mrnjec*Otpisani
Josip UremovićBull Kvim Stršljeni
Jurica MajstorovićQuattro Juniori
Karlo KozlicaGospođe
Krešimir VrbanićBull Kvim Stršljeni
Luciano ŠpanićKocka
Manolito StanišakA1 Kustošija
Marijan KopjarOtpisani
Marijo SakačOtpisani
Mario ObradovićVrbik-04
Mario TadićImperija
Marko PandžaA1 Kustošija
Mato GrgićQuattro Juniori
Mihael NovakSparta Gym
Mihovil RosoGospođe
Miroslav NovoselA1 Kustošija
Mladen BoljatGospođe
Mladen DokićQuattro
Mladen GrgurićKocka
Mladen KatavićVrbik-04
Mladen OpsenicaVrbik-04
Nevenka Šalat-Franičević*Otpisani
Nikola ArtićA1 Kustošija
Petar CebinBull Kvim Stršljeni
Petar Stipo ČičakQuattro
Rafael HrnjakGospođe
Robert BenkoA1 Kustošija
Robert SragaZlatna Jabuka
Roberto PuhovskiKocka
Saša MatlekovićOtpisani
Selvija KrizmanićSparta Gym
Stanko RosoGospođe
Stjepan FrljakQuattro
Tomislav KaradakićZlatna Jabuka
Tomislav KopunBull Kvim Stršljeni
Tomislav MijoševićImperija
Tvrtko BiharOtpisani
Vladimir LatinovićZlatna Jabuka
Zdravko ZebecSparta Gym
Željko GrgurićKocka
Željko SokolImperija
Željko ŽitnikA1 Kustošija
Zlatko IvanišQuattro Juniori

Kapetani - 2. liga za ostanak

A1 KustošijaŽeljko Žitnik: 098/280-480
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
Bull Kvim StršljeniBožidar Balaško: 095/9013-495
Caffe bar Kvim,Buzinski prilaz 15email: pk.bullkvim@gmail.com
GospođeMLADEN BOLJAT: 098 9425 679
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: mladen.boljat@gmail.com
ImperijaDražen Tuđek: 091 132 3169
Quattro club,Zagrebačka 26, Sesveteemail: roncevic.ante@gmail.com
KockaEnes Karabašić: 098/9403-499
Pizzeria Čempres,Bolnička cesta 40email: pikadoklubkocka@gmail.com
OtpisaniMARIJAN KOPJAR: 091 5020 262
Karela Zahradnika 32 (caffe bar Kum)email: taz379devil@gmail.com
QuattroDANKO BILIĆ: 098 227 144
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: badel.kresimir@gmail.com
Quattro JunioriGoran Zajec: 098 785 247
Quattro club,Zagrebačka 26, Sesveteemail: badel.kresimir@gmail.com
Sparta GymDavor Pongrac: 091/6107-632
Medarska 69email: info@spartagym.hr
Vrbik-04Dean Cekić: 091/4680-143
Src Sopot,Milovana Kovačevića bb,email: deancekic@ordinacijacekic.hr
Zlatna JabukaDavor Peulić: 098/9118-776
Antolovečki put 9email: dragan.malesevic@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: