Rezultati - 2. liga - skupina B

Poredak - 2. liga - skupina B

Statistika - 2. liga - skupina B

Popis igrača - 2. liga - skupina B

Alen Tokić8 Ball Sesvete
Andro GerićKnežija Drinking Dwarves
Antonio GrizeljJanje Feniks
Antonio ŠtambukBulldog Sesvete
Boško ŠalamonKocka 2
Božidar BalaškoBull Kvim Stršljeni
Božidar OkunBull Kvim Stršljeni
Božo MarinovićBull Kvim Stršljeni
Branislav BoleIPA-VIP
Branko BebekBull Kvim Stršljeni
Branko KapustaIPA-VIP
Bruno BlažekovićA1 Kustošija
Bruno ŠukaraKnežija Drinking Dwarves
Damir ŠimacJanje Feniks
Damir ValjakKocka 2
Danijel Ravlić8 Ball Sesvete
Darko MinkovićIPA-VIP
Davor PeulićZlatna Jabuka
Domagoj Viljevac8 Ball Sesvete
Dražan JurčevićColoseum
Dubravko Glinac BezjakJanje Mikulići
Franjo FrancićBulldog Sesvete
Franjo KrajnikBulldog Sesvete
Goran KranjčecIPA-VIP
Goran SlavićJanje Mikulići
Goran VukelićIPA-VIP
Hrvoje ButuracBulldog Sesvete
Hrvoje Kuninec8 Ball Sesvete
Igor FilipovićIPA-VIP
Igor MarkovJanje Feniks
Igor PeulićZlatna Jabuka
Igor PožegJanje Feniks
Ivan VeckoZlatna Jabuka
Ivo CrnojaZlatna Jabuka
Ivor MarkovJanje Mikulići
Josip ŠoštarekKocka 2
Josip UremovićBull Kvim Stršljeni
Karlo KozlicaGospođe
Karlo LončarićKnežija Drinking Dwarves
Krešimir VrbanićBull Kvim Stršljeni
Kristijan Grubišić8 Ball Sesvete
Krunoslav VojkovićKocka 2
Marijo BulatA1 Kustošija
Mario PlavacJanje Mikulići
Marko PandžaA1 Kustošija
Matej MilinBulldog Sesvete
Mile ĆavarBulldog Sesvete
Mirko PresečkiJanje Feniks
Miroslav JankovečkiIPA-VIP
Miroslav NovoselA1 Kustošija
Miroslav RemenarićKocka 2
Mladen BoljatGospođe
Nevenka Šalat-Franičević*Coloseum
Nikola ArtićA1 Kustošija
Nikola GrgurinovićJanje Feniks
Petar CebinBull Kvim Stršljeni
Predrag OlujićIPA-VIP
Rafael HrnjakGospođe
Robert BenkoA1 Kustošija
Robert SragaZlatna Jabuka
Roberto PuhovskiKocka 2
Samer Samara8 Ball Sesvete
Saša MatlekovićColoseum
Saša OgorelecJanje Mikulići
Stanko RosoGospođe
Stjepan ŠtimacColoseum
Tanja Perić*Coloseum
Tomislav KaradakićZlatna Jabuka
Tomislav KopunBull Kvim Stršljeni
Toni JagašKnežija Drinking Dwarves
Toni KulejKnežija Drinking Dwarves
Toni RuščićKnežija Drinking Dwarves
Tvrtko BiharColoseum
Vedran LibrićKocka 2
Vjekoslav Konić8 Ball Sesvete
Vladimir HuđekKnežija Drinking Dwarves
Vladimir LatinovićZlatna Jabuka
Željko ŽitnikA1 Kustošija
Zlatko SeverColoseum
Zoran NovkovićJanje Mikulići

Kapetani - 2. liga - skupina B

8 Ball SesveteVjekoslav Konić: 092/2385-121
Caffe bar 8Ball,Kelekova 4email: vjeko.sop2@gmail.com
A1 KustošijaŽeljko Žitnik: 098/280-480
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
Bull Kvim StršljeniBožidar Balaško: 095/9013-495
Caffe bar Kvim,Buzinski prilaz 15email: pk.bullkvim@gmail.com
Bulldog SesveteMile Ćavar: 091/7863-907
Caffe bar Marko,Sesvetska cesta 61email: pkbulldogsesvete@gmail.com
ColoseumTanja Perić: 095/8852-321
Karela Zahradnika 32 (caffe bar Kum)email: tanja1968peric@gmail.com
GospođeMLADEN BOLJAT: 098 9425 679
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: mladen.boljat@gmail.com
IPA-VIPPredrag Olujić: 099 721 4940
Divka Budaka 17email: olujicp1@gmail.com
Janje FeniksIgor Markov: 099 4981 098
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: miroslav.grubesa@gmail.com
Janje MikulićiDubravko Glinac Bezjak: 098 912 6969
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: nightcrow.darts@gmail.com
Knežija Drinking DwarvesBruno Šukara: 091 143 6407
Poljana Zvonimira Dražića 3, CB Eroemail: bruno.sukara@gmail.com
Kocka 2Krunoslav Vojković: 098 9321 034
Pizzeria Čempres,Bolnička cesta 40email: pikadoklubkocka@gmail.com
Zlatna JabukaDavor Peulić: 098/9118-776
Antolovečki put 9email:

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: