Rezultati - 2.liga skupina A

Poredak - 2.liga skupina A

Statistika - 2.liga skupina A

Popis igrača - 2.liga skupina A

Andrej CukovićCB Kum
Andro GerićKnežija Drinking Dwarves
Ante RoglićKnežija Drinking Dwarves
Anto PerkovićCB Kum
Antun ŠpaljKocka
Bernard HundrićCB Sokol
Boško AbramovićBull Buzin
Bruno ŠukaraKnežija Drinking Dwarves
Danijel JamuljakBull Buzin
Danijel LetinčićA1 Klik
Dario MarinićKnežija Drinking Dwarves
Darko ĐuračićBull Buzin
Darko KranjecCB Sokol
Davor KramarićCB Sokol
Davor PeulićZlatna Kung Fu Panda
Dragan GrabovacAs
Dubravko ŠpaničekCB Kum
Enes KarabašićKocka
Franjo PilićA1 Klik
Goran DimićJanje No Name
Goran MajstorovićAs
Gordan DavidovićBull Buzin
Gordan GrkovićCB Kum
Igor KotarCB Sokol
Igor PeulićZlatna Kung Fu Panda
Igor SertićCB Sokol
Iva Čustović*Janje No Name
Ivan VeckoZlatna Kung Fu Panda
Ivana Lacković*A1 Klik
Ivo CrnojaZlatna Kung Fu Panda
Jozo ŠimićJanje No Name
Jurica GogićCB Kum
Karlo KozlicaGospođe
Krešimir GlivarecJanje No Name
Kristijan IštvanićGospođe
Kristina Pokos*As
Luciano ŠpanićKocka
Mario FurićBull Buzin
Mario SekulićCB Sokol
Marko BičanićCB Kum
Marko LucićAs
Marko PrelogBull Buzin
Marko SambolA1 Klik
Mihovil RosoGospođe
Mile DžidžićJanje No Name
Mladen BoljatGospođe
Mladen GrgurićKocka
Predrag SekulićCB Sokol
Rafael HrnjakGospođe
Robert SragaZlatna Kung Fu Panda
Šaban KopićKnežija Drinking Dwarves
Silvio SudecA1 Klik
Siniša VujasinovićAs
Stanko RosoGospođe
Stjepan CebinBull Buzin
Stjepan FerenecJanje No Name
Tomislav FabijančićJanje No Name
Tomislav KaradakićZlatna Kung Fu Panda
Tomislav TomljanovićKocka
Toni ĆosićAs
Toni KulejKnežija Drinking Dwarves
Toni RuščićKnežija Drinking Dwarves
Vedran LugarecA1 Klik
Vladimir MajstorovićAs
Željko GrgurićKocka

Kapetani - 2.liga skupina A

A1 KlikSilvio Sudec: 091 130 5197
Cirkovci 72 (caffe bar A1)email: zeljko.zitnik1@gmail.com
AsToni Ćosić: 099 709 7075
REMETINEČKI GAJ 26 D (CB AS)email: marijanapucek@gmail.com
Bull BuzinStjepan Cebin: 091 233 8676
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
CB KumDUBRAVKO ŠPANIČEK: 091 527 1210
Karela Zahradnika 32 (caffe bar Kum)email: dubravkospanicek@gmail.com
CB SokolIgor Sertić: 098/356-296
Caffe bar Roo Bar,Sv.Duh 36email: igorsertic830@gmail.com
GospođeMLADEN BOLJAT: 098 9425 679
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: mladen.boljat@gmail.com
Janje No NameTomislav Fabijančić: 099 6642 551
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: iva.custovic@gmail.com
Knežija Drinking DwarvesBruno Šukara: 091 143 6407
Poljana Zvonimira Dražića 3, CB Eroemail: bruno.sukara@gmail.com
KockaEnes Karabašić: 098/9403-499
Caffe bar Top, Kerestinečkih žrtava 16A, Stenjevecemail: pikadoklubkocka@gmail.com
Zlatna Kung Fu PandaDavor Peulić: 098 911 8776
2.Ravnice 11email: ivicalucic@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: