Rezultati - 3.liga skupina A

Poredak - 3.liga skupina A

Statistika - 3.liga skupina A

Popis igrača - 3.liga skupina A

Alen HorozovićBillionaires Team 1
Alen MagdalenićBarBar Donprogram
Ante CvitanovićBarBar Donprogram
Anto MarinčićBulldog Vau Vau
Antonio GrašBulldog Vau Vau
Berislav PažinPivnica Keti
Borna JelićKnežija United
Božo ZorićJabuka Diamante
Dajana VrbanićDream Team Buzin
Damir ĐurđanBulldog Vau Vau
Damir StarčevićDevetka
Daniel HudolinKnežija United
Danijel Turkalj8 Ball Sesvete 2
Dario KrsnikKnežija United
Davor BekPivnica Keti
Deny ŠkarikaA1 Šarci Gajnice
Devian Grobotek8 Ball Sesvete 2
Dinko AntolinDevetka
Dino ZupanićHamlet Majke
Dora ArbanasDream Team Buzin
Dragutin ŠtefanovićDevetka
Emir ŽdralovićBillionaires Team 1
Federico Matteo BenčićHamlet Majke
Filip KožalskiBillionaires Team 1
Filip LasanKnežija United
Filip LikarevićJanje Vizita
Filip RimacJabuka Diamante
Filip SmolarHamlet Majke
Franjo IvušićKnežija United
Franjo PrelecPivnica Keti
Goran PejićA1 Šarci Gajnice
Hrvoje FrančićA1 Šarci Gajnice
Hrvoje PečarA1 Šarci Gajnice
Hrvoje ŠušmakBarBar Donprogram
Igor ErešDevetka
Igor LadikaPivnica Keti
Igor SunekJabuka Diamante
Ivan ĆavarBulldog Vau Vau
Ivan Net8 Ball Sesvete 2
Ivan RadeljaJanje Vizita
Ivan ŠimićHamlet Majke
Ivan TrucekA1 Šarci Gajnice
Ivana BabićDream Team Buzin
Ivica MočiljaninPivnica Keti
Ivica MustačJanje Vizita
Karlo KlarićJabuka Diamante
Katarina VrbanićDream Team Buzin
Kenneth GrabičaninHamlet Majke
Kruno KukasPivnica Keti
Ksenija Ivanković*Bulldog Vau Vau
Lorenzo GašparićA1 Šarci Gajnice
Luka LepešićJanje Vizita
Luka PerićA1 Šarci Gajnice
Marija Gerovac*Bulldog Vau Vau
Mario PejićA1 Šarci Gajnice
Marko JagunićDevetka
Marko KršićDevetka
Marko TomičićKnežija United
Martin Horvat8 Ball Sesvete 2
Martina RupčićDream Team Buzin
Mateo KamenečkiBillionaires Team 1
Matija BlažićA1 Šarci Gajnice
Matija Cvjetičanin8 Ball Sesvete 2
Matija HincakBarBar Donprogram
Matija IvančićA1 Šarci Gajnice
Matija KajinićA1 Šarci Gajnice
Matija KurtanjekJanje Vizita
Matteo BriškiBillionaires Team 1
Milan PodgornjakKnežija United
Mirjana PečevskiJabuka Diamante
Miroslav ŠkegroJabuka Diamante
Mladen DumančićJanje Vizita
Mladen RazumJanje Vizita
Nenad Ivezić8 Ball Sesvete 2
Nikola Aleksić8 Ball Sesvete 2
Nikola MarkotaA1 Šarci Gajnice
Petar BagićA1 Šarci Gajnice
Predrag Pavić8 Ball Sesvete 2
Renato BoršićJabuka Diamante
Robert NovakDevetka
Saša LadikaPivnica Keti
Silvio FaklešBarBar Donprogram
Slaven OlujićBillionaires Team 1
Stjepan RoićHamlet Majke
Tomislav BelkoPivnica Keti
Tomislav OzimecBarBar Donprogram
Tomislav PulekDevetka
Vedran PrimužićHamlet Majke
Vladimir HuđekKnežija United
Vlado BabićPivnica Keti
Zoran ĐukićBarBar Donprogram

Kapetani - 3.liga skupina A

8 Ball Sesvete 2Martin Horvat: 091 9482 661
Caffe bar 8 Ball,Kelekova 4,Sesveteemail: ante.moric.8ball@gmail.com
A1 Šarci GajniceIvan Trucek: 097 639 4708
SRC Ponikve, Kozjačka 50email: lorenzo.gasparic@gmail.com
BarBar DonprogramAnte Cvitanović: 098 188 7749
CB Bar Bar, Hondlova 2email: tonicvit@gmail.com
Billionaires Team 1Filip Kožalski: 097 7465 542
CB Billionaires, Poljačka 69email: pikadoklubbillionaires@gmail.com
Bulldog Vau VauKsenija Ivanković: 098 167 6315
CB Marko, Sesvetska cesta 61email: pkbulldogsesvete@gmail.com
DevetkaDamir Starčević: 099 313 9035
MAJKE TEREZIJE 6 (CB 9)email: damir.s7@gmail.com
Dream Team BuzinIvana Babić: 091 724 9921
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
Hamlet MajkeStjepan Roić: 098 9137 003
Dobojska 28, CB Hamletemail: pktresnjevka1@gmail.com
Jabuka DiamanteBožo Zorić: 095 779 1141
Caffe Bar Broadway, Avenija Dubrava 35email: marcusinterijeri@gmail.com
Janje VizitaIvica Mustač: 098 1631 765
Mikulići 151, CB Janjeemail: miroslav.grubesa@gmail.com
Knežija UnitedBorna Jelić: 091 795 7917
POLJANA ZVONIMIRA DRAŽIĆA 3 (CAFFE BAR ERO)email: borna.jelic01@gmail.com
Pivnica KetiDavor Bek: 092 319 5556
Ante Starčevića 53a, Sesvete, Pivnica Ketiemail: info@pk-sesvete.hr

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Jabuka Diamante-BarBar Donprogram 0:0
Bulldog Young Team-A1 Tapetarija HGM 0:0
Sretna Djeca-Billionaires Team 2 0:0
Stršljeni-Anonymous 0:0
Sesvete J.D.O.O.-Kocka Mystic 0:0
Pivnica Keti-Devetka 0:0
Hamlet Majke-Knežija United 0:0
Janje Vizita-Dream Team Buzin 0:0
Billionaires Team 1-8 Ball Sesvete 2 0:0
A1 Šarci Gajnice-Bulldog Vau Vau 0:0
BarBar XXL Donprogram-Dinamo 0:0