Rezultati - 3.liga skupina B

Poredak - 3.liga skupina B

Statistika - 3.liga skupina B

Popis igrača - 3.liga skupina B

Alan SusovićDinamo
Alen SokačA1 Tapetarija HGM
Antonela GajdekZagreb
Antonio Argon RazziAnonymous
Antonio KosalecAnonymous
Antonio NajcerDinamo
Boris PrpićSesvete J.D.O.O.
Borna JanjaninSretna Djeca
Borna PučekAnonymous
Boško ŠalamonKocka Mystic
Božidar BalaškoStršljeni
Božidar ŽagarDinamo
Božo DobrićSesvete J.D.O.O.
Branko BebekStršljeni
Damir LončarićA1 Tapetarija HGM
Damir PažinStršljeni
Dario MršićSretna Djeca
Domagoj BužančićZagreb
Dominik BrletićStršljeni
Dubravko Glinac BezjakDinamo
Filip FučekBarBar XXL Donprogram
Filip LončarićDinamo
Hrvoje TolićSretna Djeca
Igor PavlićZagreb
Igor ZebaSretna Djeca
Ivan FabroBillionaires Team 2
Ivan GlasnovićSretna Djeca
Ivan IvanjkoA1 Tapetarija HGM
Ivica BabićStršljeni
Ivica BricoZagreb
Ivica DomazetBulldog YT
Jadran ZonjićA1 Tapetarija HGM
Jasminka Adamić-Mrnjec*Anonymous
Jasna Bužančić*Zagreb
Josip UremovićStršljeni
Krešimir VrbanićStršljeni
Krešo KrešićSesvete J.D.O.O.
Kristijan BilalBulldog YT
Lovro MartinovićKocka Mystic
Maja Šimatović*Kocka Mystic
Marijana Pervan*Anonymous
Mario BabićZagreb
Mario BenkovićA1 Tapetarija HGM
Mario KožulKocka Mystic
Marko AjdukovićBarBar XXL Donprogram
Marko BengezBarBar XXL Donprogram
Marko FajnkutićStršljeni
Marko GerovacBulldog YT
Marko HreščakBillionaires Team 2
Marko LovrićSesvete J.D.O.O.
Marlon RamadaniA1 Tapetarija HGM
Matej PešaA1 Tapetarija HGM
Matej PrskaloAnonymous
Matija BenkoSesvete J.D.O.O.
Matija LulićDinamo
Mihael IvanušićBarBar XXL Donprogram
Mihael LamotBarBar XXL Donprogram
Mihovil MekićDinamo
Nikolina KožulKocka Mystic
Perica MarićBulldog YT
Sanel PokupčićA1 Tapetarija HGM
Saša RubčićDinamo
Stive NovoselA1 Tapetarija HGM
Stjepan OblićZagreb
Tomislav BertovićBulldog YT
Tomislav GlojnarićSesvete J.D.O.O.
Tomislav KopunStršljeni
Tomislav KrešoSretna Djeca
Tomislav StanešićBulldog YT
Vedran Radović GrubešićBulldog YT
Vladimir PlukavecSretna Djeca
Želimir MrnjecAnonymous
Željko BarišićDinamo
Zoran StekovićBulldog YT

Kapetani - 3.liga skupina B

A1 Tapetarija HGMStive Novosel: 099 420 0742
Cirkovci 72 (caffe bar A1)email: zeljko.zitnik1@gmail.com
AnonymousJasminka Adamić Mrnjec: 091 501 5052
Remetinečki gaj 26d, CB Asemail: marijanapucek@gmail.com
BarBar XXL DonprogramMario Kuterovac: 091 5097 483
CB Bar Bar, Hondlova 2email: mario.kuterovac@gmail.com
Billionaires Team 2Antonio Kotarski: 098 960 4437
Caffe bar 2M, Ivane Brlić Mažuranić 58, Malešnicaemail: pikadoklubbillionaires@gmail.com
Bulldog YTTomislav Stanešić: 091 915 3678
SESVETSKA CESTA 61 (CB MARKO)email: pkbulldogsesvete@gmail.com
DinamoAntonio Najcer: 095 366 3736
Vlaška ulica 94email: pikadodinamo@gmail.com
Kocka MysticLovro Martinović: 095 5529 737
Caffe bar Top, Kerestinečkih žrtava 16A, Stenjevecemail: pikadoklubkocka@gmail.com
Sesvete J.D.O.O.BORIS PRPIĆ: 099 540 376
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: info@pk-sesvete.hr
Sretna DjecaVladimir Plukavec: 097 727 0668
8 Ball, Kelekova 4, 10360 Sesveteemail: info@pk-sesvete.hr
StršljeniBožidar Balaško: 095 901 3495
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
ZagrebStjepan Oblić: 091/6050023
Kranjčevićeva 22email: pikadoklubzagreb@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
BBF Bully Boys-Panda* 2:7