Rezultati - 3.liga skupina B

Poredak - 3.liga skupina B

Statistika - 3.liga skupina B

Popis igrača - 3.liga skupina B

Alan SusovićDinamo
Alen PrgićDinamo
Alen SokačA1 Tapetarija HGM
Antonela GajdekZagreb
Antonio KosalecAnonymous
Antonio KotarskiBillionaires Team 2
Antonio NajcerDinamo
Antonio RadošSesvete J.D.O.O.
Antonio RajkovićAnonymous
Antun OmerzuDinamo
Boris PrpićSesvete J.D.O.O.
Borna JanjaninSretna Djeca
Borna PučekAnonymous
Božidar BalaškoStršljeni
Božidar ŽagarDinamo
Božo DobrićSesvete J.D.O.O.
Damir LončarićA1 Tapetarija HGM
Damir PažinStršljeni
Dario MršićSretna Djeca
Davor KadežabekZagreb
Domagoj BužančićZagreb
Dubravko Glinac BezjakDinamo
Đurđica Žagar*A1 Tapetarija HGM
Filip FučekBarBar XXL Donprogram
Filip LončarićDinamo
Hrvoje TolićSretna Djeca
Igor PavlićZagreb
Igor ZebaSretna Djeca
Ivan FabroBillionaires Team 2
Ivan GlasnovićSretna Djeca
Ivan IvanjkoA1 Tapetarija HGM
Ivica BabićStršljeni
Ivica BricoZagreb
Ivica DomazetBulldog Young Team
Jadran ZonjićA1 Tapetarija HGM
Jasminka Adamić-Mrnjec*Anonymous
Jasna Bužančić*Zagreb
Josip UremovićStršljeni
Kemal HorozovićBillionaires Team 2
Krešimir VrbanićStršljeni
Krešo KrešićSesvete J.D.O.O.
Kristijan BilalBulldog Young Team
Lovro MartinovićKocka Mystic
Maja Šimatović*Kocka Mystic
Marijana Pervan*Anonymous
Mario BabićZagreb
Mario BenkovićA1 Tapetarija HGM
Mario KožulKocka Mystic
Mario KukoljaKocka Mystic
Mario KuterovacBarBar XXL Donprogram
Marko AjdukovićBarBar XXL Donprogram
Marko BengezBarBar XXL Donprogram
Marko FajnkutićStršljeni
Marko GerovacBulldog Young Team
Marko HreščakBillionaires Team 2
Marko LovrićSesvete J.D.O.O.
Marlon RamadaniA1 Tapetarija HGM
Martin ValečićBillionaires Team 2
Matej PešaA1 Tapetarija HGM
Matej PrskaloAnonymous
Matija LulićDinamo
Mihael IvanušićBarBar XXL Donprogram
Mihael LamotBarBar XXL Donprogram
Mihovil MekićDinamo
Mihovil ValečićBillionaires Team 2
Sanel PokupčićA1 Tapetarija HGM
Saša RubčićDinamo
Stive NovoselA1 Tapetarija HGM
Stjepan OblićZagreb
Tomislav BertovićBulldog Young Team
Tomislav GlojnarićSesvete J.D.O.O.
Tomislav KopunStršljeni
Tomislav KrešoSretna Djeca
Tomislav StanešićBulldog Young Team
Valentino MartinovićKocka Mystic
Vladimir PlukavecSretna Djeca
Želimir MrnjecAnonymous
Željko BarišićDinamo
Željko TutićKocka Mystic
Zoran StekovićBulldog Young Team

Kapetani - 3.liga skupina B

A1 Tapetarija HGMSanel Pokupčić: 095 3880 268
Cirkovci 72 (caffe bar A1)email: zeljko.zitnik1@gmail.com
AnonymousJasminka Adamić Mrnjec: 091 501 5052
Remetinečki gaj 26d, CB Asemail: marijanapucek@gmail.com
BarBar XXL DonprogramMario Kuterovac: 091 5097 483
CB Bar Bar, Hondlova 2email: mario.kuterovac@gmail.com
Billionaires Team 2Antonio Kotarski: 098 960 4437
Caffe bar Billionaires, Poljačka 69email: pikadoklubbillionaires@gmail.com
Bulldog Young TeamTomislav Stanešić: 091 915 3678
SESVETSKA CESTA 61 (CB MARKO)email: pkbulldogsesvete@gmail.com
DinamoAntonio Najcer: 099 730 2157
Rotonda centar, Jurišićeva 19/1email: pikadodinamo@gmail.com
Kocka MysticLovro Martinović: 095 5529 737
Caffe bar Top, Kerestinečkih žrtava 16A, Stenjevecemail: pikadoklubkocka@gmail.com
Sesvete J.D.O.O.BORIS PRPIĆ: 098 540 376
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: info@pk-sesvete.hr
Sretna DjecaVladimir Plukavec: 095 632 8232
8 Ball, Kelekova 4, 10360 Sesveteemail: info@pk-sesvete.hr
StršljeniBožidar Balaško: 095 901 3495
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
ZagrebStjepan Oblić: 091/6050023
Kranjčevićeva 22email: pikadoklubzagreb@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: