08/05/22 08:22AMFacebook  Twitter  Google+

Boris Krčmar i Marina Letica prvaci Zagreba 2022. !!

Muški

1 KRČMAR
2 BIŠKUPIĆ
3 LJUBENKO
4 REŠETAR
5 KOVAČEVIĆ
5 BARTOLIĆ
5 BERIŠIĆ
5 ROMIĆ
9 MINKOVIĆ
9 JAŠIĆ
9 BAGARIĆ
9 MARGETA
9 MORIĆ
9 TALAN
9 HALOZAR
9 MILAS

Dame

1 LETICA
2 ADAMIĆ MRNJEC
3 PUČEK
4 BUŽANČIĆ
5 ZIDAR
5 LACKOVIĆ
5 IVIĆ
5 REŠETAR


masters_završnica_2022._skupine_muški.pdf
masters_završnica_2022._skupine_dame.pdf
masters_završnica_2022._knock_out_muški.pdf
masters_završnica_2022._knock_out_dame.pdf


06/05/22 06:11PMFacebook  Twitter  Google+

Završnica kupa i top 32/16 2022. - izmjene

TOP 32 muški odustajanja/zamjene:

Aleksa Rep - zamjena Antonio Kosalec (skupina H)

Antonio Grizelj - zamjena Dario Maras (skupina E)

Kup muški odustajanja

CB 9 - skupina D će biti sa 3 ekipe

U privitku su revidirani i konačni rasporedi za TOP 32 muški, kup muški (za dame ostaje kako je prethodno navedeno).

DRESS CODE je obavezan za ekipno kup natjecanje !! Igrači / igračice koji neće imati dres sa obilježjem svoje ekipe/kluba neće moći nastupiti.

https://challonge.com/3klbs3d1  (top 32 M)

https://challonge.com/4apq4vjk (top 16 D)



Masters_2022_završnica_raspored_skupina_muški_(FINAL).pdf
Kup_2022_završnica_raspored_skupina_muški_(FINAL).pdf


05/05/22 07:43PMFacebook  Twitter  Google+

Kvalifikacije za 1.ligu

KVALIFIKACIJE ZA 1. LIGU (501 DO)    
1.UTAKMICE 3.5.2022. (uto) REZULTAT setovi
GOSPOĐE PANDA POWER TEAM 11:5 25:16
ZLATNA KUNG FU PANDA BOUNTY 8:9 20:24
2.UTAKMICE 5.5.2022. (čet) REZULTAT setovi
PANDA POWER TEAM GOSPOĐE 6:10 16:21
BOUNTY ZLATNA KUNG FU PANDA 8:9 21:21

Čestitamo Gospođama na ulasku u 1. ligu i Bounty-u na ostanku u 1.ligi.



04/05/22 07:38PMFacebook  Twitter  Google+

Pivnica Keti pobjednik 3.lige lucky loser !!

Finale 1.ut 27.4.2022. REZULTAT setovi
BULLDOG  PEGAZ PIVNICA KETI 7:9 18:22
Finale 2.ut 4.5.2022. REZULTAT setovi
PIVNICA KETI BULLDOG  PEGAZ 8:9 18:21


3.liga_lucky_loser_2022.(FINAL).pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Zlatna Kung Fu Panda-Quattro Špica 12:4
Sparta Gym-Quattro NBC 11:5
DC Sunset-Janje No Name 11:5
Mladost Buzin-Sretna Djeca 9:7
Janje Feniks-Panda Power Team 9:7
Sesvete J.D.O.O.-8 Ball Sesvete 9:8
Quattro-Bull Buzin 8:9
Knežija Drinking Dwarves-Bulldog 8:9
3u1 Sunshine Inn-A1 5:11
Dinamo 2-Kocka Top Team 4:12
A1 Kustošija-Dinamo 2:14