02/05/22 07:50PMFacebook  Twitter  Google+

REZULTATI 27. EKIPNOG PH U ELEKTRONIČKOM PIKADU (TOP 3)

1. LIGA:
1. JANJE ALFA TEAM
2. POSEJDON 2
3. DIOKLECIJAN
SENIORKE:
1. DIOKLECIJAN
2. APOLLO
3. JANJE NEXT TEAM
2. LIGA:
1. RUDAR LABIN
2. ZEUS 37
3. AS
3. LIGA:
1. SESVETE JDOO
2. AS 3
3. APOLON


27/04/22 10:34PMFacebook  Twitter  Google+

3.liga lucky loser finale

Finale 1.ut 27.4.2022. REZULTAT setovi
BULLDOG  PEGAZ PIVNICA KETI 7:9 18:22
Finale 2.ut 4.5.2022. REZULTAT setovi
PIVNICA KETI BULLDOG  PEGAZ    


26/04/22 02:23PMFacebook  Twitter  Google+

IZVUČENE SKUPINE ZA 27. EKIPNO PH

https://www.hps-dart.hr/index.php/2-uncategorised/248-izvucene-skupine-za-27-ekipno-ph-u-nadolazecem-vikendu


24/04/22 10:29PMFacebook  Twitter  Google+

Završnica kupa i top 32/16 2022.

U prilogu je raspored završnica:

*kup za muške i dame

*top 32 muški i top 16 dame (uz poredak nakon 4 mastersa)

Napomene

*top 32 muški se igra 501 DO, a top 16 dame MO (ispravak) 

*rok za otkazivanje nastupa za top 32 je 5.5.četvrtak (predviđeno je max 4 zamjene) na mail psgz@psgz.hr

*konačna lista top 32 (te eventualne promjene u skupinama) će biti objavljene prije turnira

*shema knock-outa je prilagođena da se može pratiti na Challonge platformi

*nagrade (1.-4. mjesto)

Muški 2800 (+pehar) - 1900 (+pehar) - 1300 (+pehar) - 700 (+medalja)

Dame 1200 (+pehar) - 900 (+pehar) - 600 (+pehar) -300 (+medalja)

p.s. Skupine kupa te pripadajući brojevi za raspored igranja po skupinama (kup, top 32/16) su izvučeni 24.4. nakon završetka 5.skupine kupa.



ZAPISNIK-ZA-KUP-UTAKMICU_novo_(4s-p-4s).pdf
završnica_mastersa_M_2022.pdf
završnica_mastersa_D_2022.pdf
završnica_kupa_M_i_D_2022.pdf
Kup_2022_završnica_raspored_dame.pdf
Kup_2022_završnica_raspored_skupina_muški.pdf
poredak_nakon_4.mastersa_2022_(dame).pdf
poredak_nakon_4.mastersa_2022_(muški).pdf
Masters_2022_završnica_raspored_skupina_dame.pdf
Masters_2022_završnica_raspored_skupina_muški.pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Entercom-Bulls Hitters 0:0
Sesvete-Darts Point Team Ban 0:0
Janje Mix Team-Panda Ravnice 0:0
CB 9-Janje Alfa Team 0:0
IPA Zagreb-Gospođe 0:0
Bounty-Hamlet 0:0