26/06/21 09:30PMFacebook  Twitter  Google+

Raspored završnice muški, 27.6.2021. (ned)

Ždrijebom je odlučeno da igraju:

10:00 A i C skupina

12:30 B i D skupina

15:00 TOP 8 knock out

U privitku su satnice i raspored po skupinama.

Nagrade završnice su iste kako je definirano na početku sezone:

1. pehar+medalje+2000 kn

2. pehar+medalje+1500 kn

3. pehar+medalje+1000 kn

Dodjela pehara i medalja po završetku natjecanja, a financijske nagrade će biti naknadno uplaćene na račun klubova.



Kup_2021_završnica_(skupine)..pdf
Kup_2021._završnica_D_sk.pdf
Kup_2021._završnica_C_sk.pdf
Kup_2021._završnica_B_sk.pdf
Kup_2021._završnica_A_sk.pdf
završnica_kupa_M_i_D_(2021).pdf
Kup_2021._završnica_TOP_8.pdf


26/06/21 09:25PMFacebook  Twitter  Google+

Kup završnica dame, 3.7.2021. (subota), 10-14, PK QUATTRO

Prijavljene ekipe: SISTERS OF NEMESIS, JANJE NEXT TEAM, A1 TEAM, KRALJICE

*4 ekipe, igra se jednokružno, svatko sa svakim (3 kola)

*igra se svih 5 susreta (2s-p-2s)

*bude li ekipa sa istima brojem bodova, poredak se određuje na temelju međusobnih susreta (bodovi, susreti, setovi)

*nakon 3 kola, finale igraju 1.-2. na dvije pobjede u utakmicama (pobjeda je dolazak do 3 dobivena susreta) s time da 1.plasirana ekipa ima prednost 1:0 u utakmicama

*nakon 3.kola, za 3.mjesto igraju 3.-4. na dvije pobjede u utakmicama (pobjeda je dolazak do 3 dobivena susreta)  s time da 3.plasirana ekipa ima prednost 1:0 u utakmicama

*dodjela pehara i medalja po završetku natjecanja



26/06/21 09:25PMFacebook  Twitter  Google+

Kup 2021., skupina 5

Na završnicu su se plasirali:

1.PANDA POWER TEAM

2.ANONYMOUS

3.QUATTRO JUNIORI



25/06/21 08:50AMFacebook  Twitter  Google+

Kup završnica, odustajanje - Knežija Drinking Dwarves (A sk), Quattro (B sk)



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
8 Ball Sesvete-Bulldog 0:0
As-Knežija Drinking Dwarves 0:0
Janje Feniks-A1 Klik 0:0
Kocka-Quattro 0:0
Panda-3u1 Sunshine Inn 0:0
Gospođe-Kocka Terapija 0:0
A1 Kustošija-Janje No Name 0:0
Sparta Gym-Darts Angels 0:0
Bull Buzin-CB Sokol 0:0
Sesvete*-CB 9* 0:0