04/02/24 09:33PMFacebook  Twitter  Google+

TOP 32 / 10 PSGZa U KLASIČNOM PIKADU 2024

Neven Rešetar i Sandra Ivić pobjednici 3.klasičnog mastersa PSGZa 2023-2024. !!

Seniori

1.Neven Rešetar

2.Alan Ljubić

3.Mario Čegir

3.Danijel Bartolić

https://challonge.com/hoznyzqd

Seniorke

1.Sandra Ivić

2.Marina Letica

3.Nikolina Bulat

3.Marijana Puček

https://challonge.com/3sa0wv3

NEVEN REŠETAR i SANDRA IVIĆ su pobjednici klasične masters serije PSGZa 2023-2024 !!

 

Završnica TOP 32/10 (m/ž) se održava 14.04.2024. u PK 8 Ball (Kelekova 4, Sesvete) !!

Seniorke od 11:00, seniori od 16:00.

U privitku je konačni poredak masters liste, sustav natjecanja i model igranja kroz skupine i KO fazu.

Uz podsjetnik da igrači/ce koji su se plasirali na završnicu moraju biti registrirani/aktivni u nekom klubu PSGZa/HPSa u sezoni 2023-2024. (trenutno nisu Nikolina Bulat, Hrvoje Hajnić, Argon Razzi).

Igrači koji neopravdano izostanu sa završnice, podliježu mogućim sankcijama u skladu sa propisanim stegovnim mjerama.

U skladu sa odlukama IO PSGZa i nepredviđenim okolnostima, moguće su promjene i prilagodbe modela, satnice i kalendara natjecanja.



seniori_kl.masters_serija_poredak_2024.pdf
seniori_kl.masters_završnica_skupine_2024.pdf
seniori_kl.masters_završnica_KO_TOP_16_2024.pdf
seniorke_kl.masters_serija_poredak_2024.pdf
seniorke_kl.masters_završnica_skupine_2024.pdf
seniorke_kl.masters_završnica_KO_TOP_6_2024.pdf


03/02/24 09:59AMFacebook  Twitter  Google+

TOP 32/16 pojedinačno - formiranje skupina

Skupine pojedinačnih završnica TOP 32/16 (el, kl) se formiraju po pravilu (u zagradi je mjesto konačnog poretka u masters seriji) :

4 skupine

A (1,8,9,16), B (2,7,10,15), C (3,6,11,14), D (4,5,12,13) 

8 skupina

A (1,16,17,32), B (2,15,18,31), C (3,14,19,30), D (4,13,20,29), E (5,12,21,28), F (6,11,22,27), G (7,10,23,26), H (8,9,24,25)

2 skupine (eventualno)

A (1,4,5,8), B (2,3,6,7)

Za kup TOP 16 skupine (4) se izvlače sa 3 grupe nositelja (poredak 1.-3. u kvalifikacijskim skupinama).

Za pojedinačne i kup završnice, raspored kola unutar skupina i križanje za knock-out je prema rasporedu u Challonge aplikaciji.

KO TOP2 AB

A1-B2/B1-A2

KO TOP3 AB

A1-(B2-A3)/B1-(A2-B3) 

KO TOP2 AD

(A1-D2)-(C1-B2)/(B1-C2)-(D1-A2)

KO TOP3 AD

(A1-(B2-C3))-(C1-(D2-A3))/(B1-(A2-D3))-(D1-(C2-B3))

KO TOP2 AH

(A1-H2)-(G1-B2)/(C1-F2)-(E1-D2) vs (B1-G2)-(H1-A2)/(D1-E2)-(F1-C2)



30/01/24 03:46PMFacebook  Twitter  Google+

Pivnica Keti - promjena adrese igranja

Naredne domaće utakmice će biti na adresi: CB Quattro, Zagrebačka 26, Sesvete



30/01/24 08:18AMFacebook  Twitter  Google+

Odgode, livescore - podsjetnik ekipama (i klubovima)

S obzirom da natjecanja u 1. i 3. ligi uskoro ulaze u zadnja 2 kola osnovnog dijela (navedeno će vrijediti i za play-off, 2.ligu i za dame), podsjetnik:

Natjecateljski pravilnik PSGZa

2.5.3. Termini zadnja dva kola ligaških i kup natjecanja ne smiju se mijenjati.

2.9.2

... 

Za zadnja 2 kola ligaškog natjecanja i play-offa je obvezno vođenje rezultata u realnom vremenu od početka utakmice. Upis igrača i rezultata mora početi najkasnije u 20:00. U protivnom, domaća ekipa gubi utakmicu 0:16 te podliježe mogućim dodatnim sankcijama prema odluci vodstva natjecanja. 



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: