20/04/22 11:35PMFacebook  Twitter  Google+

Sesvete j.d.o.o. pobjednik 3.lige !!

1.Sesvete j.d.o.o. (ulazak u 2.ligu, PH)

2.Dinamo RJ (ulazak u 2.ligu, PH)

3.Dinamo (ulazak u 2.ligu, PH)

4.Bulldog YT (PH)

5.Stršljeni (PH)

6.Billionaires (PH)

MVP

1.Bože Bagarić

2.Domagoj Talan

3.Filip Rimac



20/04/22 11:29PMFacebook  Twitter  Google+

3.liga lucky loser finale

 

Finale 1.ut 27.4.2022. REZULTAT setovi
BULLDOG  PEGAZ PIVNICA KETI    
Finale 2.ut 4.5.2022. REZULTAT setovi
PIVNICA KETI BULLDOG  PEGAZ    

 

Polufinale

2.utakmice

BULLDOG PEGAZ-KNEŽIJA SMOGOVCI 10:6 (23:16)

PIVNICA KETI-HAMLET MAJKE 11:5 (25:16)

1.utakmice

HAMLET MAJKE-PIVNICA KETI 8:9 (21:22)

KNEŽIJA SMOGOVCI-BULLDOG PEGAZ 6:10 (15:24)



3.liga_lucky_loser_2022.(11).pdf


20/04/22 08:17AMFacebook  Twitter  Google+

Panda pobjednik 2.lige !!

1.Panda (direktan ulazak u 1.ligu, PH)

2.Gospođe (kvalifikacije za 1.ligu, PH)

3.Zlatna Kung Fu Panda (kvalifikacije za 1.ligu, PH)

4.Janje No Name (PH)

Kvalifikacije za 1.ligu će se igrati 3. i 5.5.2022. (uto, čet)

MVP

1.Dubravko Morić

2.Miroslav Ferenec

3.Enes Karabašić

U 3.ligu ispadaju: As, Darts Angels, CB Sokol, A1 Klik i Kocka Terapija



16/04/22 08:40AMFacebook  Twitter  Google+

4.masters i 5.skupina kupa, 23.-24.04.2022., PK 8 Ball

4.masters

*turnir za muške počinje u 16:00

*prijave za dame počinju od 17:00, planirani početak turnira u 17:30

5.skupina kupa, 10:00, nedjelja

A1

A1 Tapetarija HGM

Billionaires

Bounty

Bulldog

Diamant-2

Kocka Terapija

Panda

Ukoliko neka ekipa neće moći sudjelovati, molimo da pravovremeno otkaže nastup (najkasnije u petak, 2 dana prije turnira).

Image

Završnica, 501 DO, skupine i ko (M i D)

*TOP 32 muški

-na završnicu TOP 32 muški će se plasirati 1.-30. u poretku nakon 4 mastersa + 2 igrača sa pozivnicom (pravovremeno će dodijeliti PSGZ)

*TOP 16 dame

*ako bude izjednačenih igrača/ica nakon 4 mastersa na pozicijama unutar prvih 30/16:

-prvo se gleda tko ima bolji najbolji rezultat na jednom od turnira (bodovi)

-zatim veći broj nastupa

-ako je sve isto po 2 gornja kriterija, ždrijeb

*ako bude izjednačenih igrača/ica nakon 4 mastersa na pozicijama koje su na prijelazu (npr 30.-31. M, 16.-17. D), isti će razigravati prije početka mastersa (prvi/a do 3 osvojena seta)



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: