07/04/22 08:00PMFacebook  Twitter  Google+

Liga za dame

Za sezonu 2021.-2022. su 3 prijave kod dama za ligu i kup (automatski plasman svih na PH i kup RH): Janje Next Team, Sisters of Nemesis, Crne Kraljice (u privitku su sastavi ekipa).

Natjecanje lige će se održati u Quattru 9.4. (subota) po rasporedu:

14:00   Janje Next Team - Crne Kraljice

16:00   Sisters of Nemesis - Janje Next Team

18:00   Crne Kraljice - Sisters of Nemesis

20:00   Finale

Svaka utakmica se igra po ligaškom zapisniku, uz završetak kada prva ekipa dođe do 9 (bude li 8-8, igraju se parovi).

Finale igraju 1.plasirana i 2.plasirana ekipa nakon jednokružne lige s time da se uzima u obzir rezultat 1.odigrane utakmice.

Prvakinje će biti ekipa koja će imati bolji međusobni omjer u te 2 utakmice.

Ako će susreti i setovi biti jednaki nakon dvije utakmice (npr 9-4, 21-15 i 4-9, 14-20), igra se razigravanje parova po ligaškom principu (svaki par 1 set, ako je 1:1, pobjednički parovi igraju odlučujući set za naslov prvakinja)  

Nagrade (1.,2.,3.mjesto ekipno):

Liga   1500-1000-500 (pehari + medalje)

Kup   700-500-300 (pehari+medalje)

Mvp (liga + kup): pehar za 1.mjesto

 

Raspored za kup (8.5.2022.) će biti objavljen kada i završnica top 16 za muške.



liga_za_dame_2021-2022_(popis).pdf


02/04/22 09:33PMFacebook  Twitter  Google+

3.masters 2022.

Muški

1.Neven Rešetar

2.Filip Ljubenko

3.Mario Čegir

4.Hrvoje Halozar

https://challonge.com/3MASTERSSENIORI

Dame

1.Marina Letica

2.Marijana Puček

3.Jasminka Adamić Mrnjec

4.Sandra Ivić

https://challonge.com/3MASTERSSENIORKE



01/04/22 10:41AMFacebook  Twitter  Google+

Razigravanje za ulazak u 1.ligu

Kvalifikacije za 1.ligu : 

*03.05.2022. (uto)

2.II liga-11.I liga

3.II liga-10.I liga

*05.05.2022. (čet)

11.I liga-2.II liga

10.I liga-3.II liga

2 međusobne utakmice po paru (501 DO) – pobjednici 1.liga

Termini su prilagođeni da kvalifikacije budu odigrane prije završnice PSGZ natjecanja 7.-8.5.2022.



31/03/22 08:39AMFacebook  Twitter  Google+

3.masters, 02.04.2022., 8 Ball (Kelekova 4, Sesvete)

*turnir za muške počinje u 16:00

*prijave za dame počinju od 17:00, planirani početak turnira u 17:30

*HPS iskaznice će se moći preuzeti na zapisničkom stolu

Image



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Entercom-Bulls Hitters 0:0
Sesvete-Darts Point Team Ban 0:0
Janje Mix Team-Panda Ravnice 0:0
CB 9-Janje Alfa Team 0:0
IPA Zagreb-Gospođe 0:0
Bounty-Hamlet 0:0