16/03/22 10:21PMFacebook  Twitter  Google+

3.liga razigravanja

Za prvaka

*igra se 501 SO

Lucky loser

*igra se 501 SO

*igra se ligaški zapisnik, na 8-8 parovi

*za međusobni omjer nakon 2 utakmice se gleda (bolji je tko ima više od navedenoga):

-zbroj bodova u međusobnim utakmicama

-zbroj susreta u međusobnim utakmicama

-zbroj setova u međusobnim utakmicama 

-ako su i bodovi i susreti i setovi jednaki (ne gleda se tko je "više setova u gostima"), igra se razigravanje parova po ligaškom principu (svaki par 1 set, ako je 1:1, pobjednički parovi igraju odlučujući set)



14/03/22 01:03PMFacebook  Twitter  Google+

1.liga - podsjetnik za raspored

*23.kolo (18.3.2022.), 26.kolo (1.4.2022.) i 28.kolo (8.4.2022.) se igraju u petak.



13/03/22 05:06PMFacebook  Twitter  Google+

Članak 26., Stegovni pravilnik - podsjetnik za sve



13/03/22 04:38PMFacebook  Twitter  Google+

4.skupina kupa - ispravak poretka (greška u algoritmu)

U slučaju da 2 (dvije) ili više ekipa imaju isti broj bodova na kraju natjecanja, o poretku ekipa se redom gledaju kriteriji:

- zbroj bodova u međusobnim utakmicama

- razlika susreta u međusobnim utakmicama

- razlika setova u međusobnim utakmicama

- ukupna razlika susreta

- ukupna razlika setova

Rezultati ekipa koje su izjednačene u poretku:

Agram Darts Team - Panda Power Team 2 : 3
Diamante - Quattro 3 : 2
Quattro - DC Sunset 3 : 2
Diamante - DC Sunset 0 : 5

Poredak:

1.Panda Power Team

2.Agram Darts Team

3.DC Sunset

4.Quattro

5.Diamante

...

Napomene za ždrijeb završnice TOP 16:

KUP ZAVRŠNICA 4X4 SKUPINE
NOSITELJI: POBJEDNIK 2021, 3X1.MJESTO
2.RED: 2X1.MJESTO, 2X2.MJESTO
3.RED: 3X2.MJESTO, 1X3.MJESTO
4.RED: 4X3.MJESTO
 
1) U KOJU SKUPINU IDE POBJEDNIK 2021. (A-D)
2) 3x1.MJESTO SE REDOM IZVLAČI U 3 PREOSTALE SKUPINE
3) 2x1.MJESTO SE IZVLAČI U 2 SKUPINE (A-D)
4) 2x2.MJESTO SE REDOM IZVLAČI U 2 PREOSTALE SKUPINE
5) 3x2.MJESTO SE IZVLAČI U 3 SKUPINE (A-D)
6) 1x3.MJESTO SE IZVLAČI U 1 PREOSTALU SKUPINU
7) 4x3.MJESTO SE REDOM IZVLAČE U SKUPINE A-D
MOGUĆE DA ĆE U NEKOJ SKUPINI A-D BITI ISTE EKIPE KAO IZ SKUPINA 1-5
NA KRAJU SE DODIJELJUJU BROJEVI ZA RASPORED


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Entercom-Bulls Hitters 0:0
Sesvete-Darts Point Team Ban 0:0
Janje Mix Team-Panda Ravnice 0:0
CB 9-Janje Alfa Team 0:0
IPA Zagreb-Gospođe 0:0
Bounty-Hamlet 0:0