01/10/20 01:55PMFacebook  Twitter  Google+

Mastersi i kup 2020.-2021.

1. 24.-25.10.2020., Bar Bar (PK Orlovi), Hondlova 2 

2. 19.-20.12.2020., PK 8Ball, Kelekova 4

3. 16.-17.01.2021., PK Quattro, Zagrebačka 26 

4. 27.-28.02.2021., Školska dvorana Julije Klovića (PK Trešnjevka 1), Nova cesta 133

5. 13.-14.03.2021., Školska dvorana Julije Klovića (PK Trešnjevka 1), Nova cesta 133

Datum, mjesto i model završnice mastersa i kupa će biti naknadno određeni.

Važne napomene uz masters:

*masters seniori (sve kategorije, 501 MO)
*masters seniorke (501 MO)

*prijave su do 15:30
*početak svih turnira u 16:00 (subota)
*kotizacija 50 kn po igraču/igračici

*igra se double knock-out sustav

seniori igraju 1.kolo i desnu stranu na 3 osvojena seta, lijevu stranu na 2 osvojena seta

seniorke igraju sve na 2 osvojena seta


*nagradni fond seniori
1.mjesto 1200 kn + medalja
2.mjesto 800 kn + medalja
3.mjesto 500 kn + medalja
4.mjesto 300 kn
5.mjesto (x2) 100 kn


*nagradni fond seniorke
1.mjesto 40 % uplata + medalja
2.mjesto 30 % uplata + medalja
3.mjesto 20 % uplata + medalja
4.mjesto 10 % uplata

 

Završnica seniori TOP 32 (28 najboljih u poretku te 4 iz kvalifikacija B i C kategorije) i seniorke TOP 8.

Kvalifikacije na dan završnice igra 8 igrača B i C kategorije ispod 28.mjesta u poretku nakon 5 mastersa (isključivo PSGZ igrači).

Za nastup na TOP 32 i TOP 8 je potrebno sudjelovanje na minimalno 3 mastersa.

Važne napomene uz kup:

*kup zapisnik, 501 MO

*početak svih turnira u 10:00 (nedjelja)

*unutar skupina igra svatko sa svakim

*na završnicu TOP 16 idu 1.-3. svake skupine + prošlogodišnji osvajač (Darts Point Team Ban)

 

Moguće su izmjene u natjecanju u skladu sa novim ili iznenadnim okolnostima.



28/09/20 09:24PMFacebook  Twitter  Google+

1.kolo lige klasičnog pikada, 5.10.

Panda - CB 9

Sanamma Beach - BBF 2

Kocka Top Team - Darts Point Team Ban

Sesvete - Janje Alfa Team

BBF Darts Team - A1

Devils - Panda Power Team



raspored_klasični_pikado_2020.2021.pdf


23/09/20 09:40PMFacebook  Twitter  Google+

Osječko 1.liga, 2.kolo

IPA-VIP - Darts Point Team Ban

Agram Darts Team - Sesvete

CB 9 - Janje Mix Team

Hamlet - Panda Ravnice

Špica - Quattro Juniori

Panda Power Team - N.B.C. Brutusi

Janje Alfa Team - A1

DC Sunset - Bounty

 

Uskoro krećemo sa prijenosima uživo !!



23/09/20 02:02PMFacebook  Twitter  Google+

Kalendar turnira 2020.-2021. (PSGZ, HPS, EDU, WDF, PSZŽ)

Kalendar će se vremenom nadopunjavati (klasični mastersi, završnice PSGZ, HPS, PSZŽ, turniri EDU, WDF).



pikado_kalendar_2020-21..pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
8 Ball Sesvete-Bulldog 0:0
As-Knežija Drinking Dwarves 0:0
Janje Feniks-A1 Klik 0:0
Kocka-Quattro 0:0
Panda-3u1 Sunshine Inn 0:0
Gospođe-Kocka Terapija 0:0
A1 Kustošija-Janje No Name 0:0
Sparta Gym-Darts Angels 0:0
Bull Buzin-CB Sokol 0:0
Sesvete*-CB 9* 0:0