23/06/20 03:50PMFacebook  Twitter  Google+

Regionalni klasični masters (regija sjever/zapad) - konačni poredak

Čestitke pobjednicima: Alan Ljubić i  Sandra Ivić !!

Pehari će biti dodijeljeni 28.6. (ned) po završetku TOP 32 / 8 .

HPS će naknadno odrediti koliko igrača / igračica po konačnom poretku će se plasirati na pojedinačno PH u klasičnom pikadu.



Regionalni_klasični_masters_dame_2020.pdf
Regionalni_klasični_masters_muški_2020.pdf


21/06/20 09:14PMFacebook  Twitter  Google+

Top 32 muški - važno!!

S obzirom da je 22.6. praznik, rok za: 1) otkazivanje nastupa igrača PSGZa 2) potvrdu dolaska igrača izvan PSGZa (75 kn uplate, moguće i na mjestu odigravanja): Ivica Cavrić, Marko Moravec i Zoran Vidović je 23.6. (utorak) do 20:00. Otkazivanje i potvrde se šalju na na psgz@psgz.hr Kako su Zdravko Brekalo, Anđelko Fofić, Darko Dananić otkazali nastup, kao zamjene ulaze Dubravko Dananić (izvan PSGZa), Zdenko Pejanović i Luka Mrkoci. Navedene zamjene moraju POTVRDITI sudjelovanje sa 24.6. (srijeda) do 20:00 na psgz@psgz.hr


20/06/20 11:56PMFacebook  Twitter  Google+

Darts Point Team Ban prvaci Zagreba u klasičnom pikadu 2020. !! MVP Dean Biškupić !!

ImageImage



19/06/20 07:52AMFacebook  Twitter  Google+

Vikend klasičnog pikada 20.-21.6. u 8 Ballu

ImageImage

Završnica lige klasičnog pikada - kapetani / igrači 'domaće' momčadi odmah popunjavaju e-zapisnik jer je uvjet da svi rezultati budu upisani prije početka idućeg kola.

Regionalni klasični masters - 1. u ukupnom poretku (nakon 3 turnira) kod seniora i seniorki  osvaja pehar !



Regionalni_klasični_masters_seniorke_2020.pdf
Regionalni_klasični_masters_seniori_2020.pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
8 Ball Sesvete-Bulldog 0:0
As-Knežija Drinking Dwarves 0:0
Janje Feniks-A1 Klik 0:0
Kocka-Quattro 0:0
Panda-3u1 Sunshine Inn 0:0
Gospođe-Kocka Terapija 0:0
A1 Kustošija-Janje No Name 0:0
Sparta Gym-Darts Angels 0:0
Bull Buzin-CB Sokol 0:0
Sesvete*-CB 9* 0:0