19/03/23 03:48PMFacebook  Twitter  Google+

Lucky loser 2023 1/4 finale

Ekipa BBF BULLY BOYS odustaje od natjecanja, DIAMANT bez borbe prolazi u polufinale.

1/4 finala, 1.utakmica    20.3.2023.
ANONYMOUS-A JE TO AMADEUS
JANJE ORION-BULLDOG YT
DIAMANT
DEVETKA-BILLIONAIRES ROKO

1/4 finala, 2.utakmica    27.3.2023.
A JE TO AMADEUS-ANONYMOUS
BULLDOG YT-JANJE ORION
DIAMANT
BILLIONAIRES ROKO-DEVETKA

Igraju se 2 utakmice (ligaški zapisnik, na 8-8 se igraju parovi)

Pravilo o međusobnom omjeru nakon 2 utakmice je pojašnjeno 03/03/23 09:27PM 



Lucky_loser_2023_(1_4_finala).pdf


16/03/23 10:09PMFacebook  Twitter  Google+

Darts Point Team Ban prvak 1.lige !!

1.Darts Point Team Ban

2.Janje Alfa Team

3.Panda Ravnice

Plasman na PH

Darts Point Team Ban, Janje Alfa Team, Panda Ravnice, Sesvete

MVP 1.liga

1.Dean Biškupić

2.Boris Krčmar

3.Dragutin Pečnjak

Kvalifikacije za 1.ligu, 501 DO, 23.-30.3.2023.

23.3.2023.
DC SUNSET-BOUNTY

30.3.2023.
BOUNTY-DC SUNSET

Igraju se 2 utakmice (ligaški zapisnik, na 8-8 se igraju parovi)

Pravilo o međusobnom omjeru nakon 2 utakmice je pojašnjeno 03/03/23 09:27PM 



16/03/23 08:23AMFacebook  Twitter  Google+

Dinamo prvak 2.lige !!

Ulazak u 1.ligu

Dinamo

Sesvete j.d.o.o.

Kvalifikacije za 1.ligu

DC Sunset

Plasman na PH

Dinamo, Sesvete j.d.o.o., DC Sunset, Panda Power Team

MVP 2.liga

1.Enes Karabašić

2.Slaven Kovačević

3.Tomislav Franjić



14/03/23 10:38PMFacebook  Twitter  Google+

3.liga za prvaka play off

Polufinale 1.utakmica    21.3.2023.
JANJE VIZITA-BILLIONAIRES
ENTERCOM-KUMOVI

Poredak 5.-8.mjesta  1.utakmica    21.3.2023.
PIVNICA KETI-MLADOST BUZIN
AMADEUS DT TIGAR-SRETNA DJECA

Polufinale 2.utakmica    28.3.2023.
BILLIONAIRES-JANJE VIZITA
KUMOVI-ENTERCOM

Poredak 5.-8.mjesta  2.utakmica    28.3.2023.
MLADOST BUZIN-PIVNICA KETI
SRETNA DJECA-AMADEUS DT TIGAR

 

*MVP poredak za 3.ligu se prati samo sa igračima TOP 8 ekipa koje ostaju u razigravanju (do konačnog poretka)

Igraju se 2 utakmice (ligaški zapisnik, na 8-8 se igraju parovi)

Pravilo o međusobnom omjeru nakon 2 utakmice je pojašnjeno 03/03/23 09:27PM 

 

1.mjesto = direktan ulazak u 2.ligu

2.-4.mjesto = kvalifikacije za 2.ligu

1.-7.mjesto = plasman na PH

 

Kvalifikacije za 2.ligu

14. II liga – 4. III liga

15. II liga – 3. III liga

16. II liga – 2. III liga

 



3.liga_za_prvaka_2023_(polufinale,_za_poredak).pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: