09/09/22 08:55PMFacebook  Twitter  Google+

Sustav natjecanja 2022-2023. - prilagodba kvalifikacija ekipa 2. i 3. lige

S obzirom da iz 1.lige u 2.ligu direktno ispada 1 ekipa, a iz 2.lige u 1.ligu direktno ulaze 2 ekipe (Panda je odustala od natjecanja i iduće sezona ta ekipa nema 2.ligaški status), postoji još 1 dodatno mjesto u 2.ligi sa 16 ekipa za sezonu 2023.-2024.

Planiranih 16 ekipa 2.lige za 2023.-2024. po poretku nakon ligaških natjecanja 2022.-2023.:

*11. I liga (1)

*poraženi 10. I liga – 3. II liga (1)

*4.-13. II.liga (10)

*1. III liga (1)

*pobjednici kvalifikacija ekipa II – III liga (3), nova shema:

14. II liga – 4. III liga

15. II liga – 3. III liga

16. II liga – 2. III liga

Novo je da iz 2.lige direktno ispadaju 17.-20. (4), a dodatne kvalifikacije će igrati 16. II lige i 4. III lige.

Jedna ekipa manje iz 2.lige ispada direktno, a jedna ekipa više iz 3.lige igra kvalifikacije.

 

2.liga - 20 ekipa (16 ekipa 2023.-2024.), 501 MO, SRIJEDA

*2 skupine (A i B 10 ekipa), dvokružno 18 kola, 7.9.2022.-18.01.2023. (21.12. 16.kolo, 11.1. nastavak)

*play off za ostanak, 5.-10. A i B skupine, dvokružno 12 kola, prijenos bodova iz međusobnih utakmica u skupini, 25.1.-12.4.2023.

*17.-20. (4) ispadaju u 3.ligu

*kvalifikacije (501 MO): 16.II liga-2.III liga, 15.II liga-3.III liga, 14.II liga-4.III liga

2 međusobne utakmice (domaćini 1. utakmica 2.-4.III liga) – pobjednici 2.liga, 18.4. i 20.4.2023. (uto-čet)

 

3.liga - 33 ekipe, 501 SO, PONEDJELJAK-UTORAK

*3 skupine (A-pon, B-uto, C-uto) sa 11 ekipa, dvokružno  22 kola, 5.9.2022.-21.2.2023. (20.12. 15.kolo, 9.1. nastavak); ekipe klubova u kojima se u istom prostoru igra klasična liga igraju utorkom

*play off za prvaka (501 MO), 1.-4.  ABC skupine, knock-out (2 utakmice), 28.2.-11.4. (utorak)

*A1, B1, C1 i najbolji ABC2 (%bodova) su slobodni u pretkolu i nositelji su u 1 / 4 finala

(detaljnije u privitku)

*1. (1) ulaze u 2.ligu

*kvalifikacije (501 MO): 16.II liga-2.III liga, 15.II liga-3.III liga, 14.II liga-4.III liga

2 međusobne utakmice (domaćini 1. utakmica 2.-4.III liga) – pobjednici 2.liga, 18.4. i 20.4.2023. (uto-čet)



02/09/22 11:00AMFacebook  Twitter  Google+

NATJEČAJ ZA DOMAĆINSTVO I SUORGANIZACIJU MASTERSA I KUPA PSGZa 2022-2023.

Rok za prijave na natječaj je 18.09.2022.

Datumi održavanja turnira:

1. 22.-23.10.2022. (1.masters i 1.skupina kupa)

2. 26.-27.11.2022. (2.masters i 2.skupina kupa)

3. 10.-11.12.2022. (3. i 4. skupina kupa)

4. 14.-15.01.2023. (3.masters i 5.skupina kupa)

5. 11.-12.02.2023. (4.masters i 6.skupina kupa)

6. 11.-12.03.2023. (5.masters i 7.skupina kupa)

Planirana završnica mastersa i kupa je 22.-23.04.2023.

U skladu sa odlukama CZ i drugim nepredviđenim okolnostima, moguće su promjene i prilagodbe modela i kalendara natjecanja. 



natječaj_za_domaćinstvo_i_suorganizaciju__mastersa_i_kupa_PSGZa_2022-2023.pdf


01/09/22 11:11PMFacebook  Twitter  Google+

Raspored ligaških natjecanja i kup skupine 2022.-2023.

Sezona počinje 1.kolom 3.lige A skupine 5.9.2022. (ponedjeljak)

Dodatne odluke:

*prihvaćene su molbe ekipa Gospođe i Dinamo za sudjelovanjem u ligi klasičnog pikada

*ekipama Panda Power Team i Zlatna Kung Fu Panda su oduzeta 3 boda zbog nesudjelovanja u popuni 1.lige (stegovna mjera vrijedi i za play-off)

*ekipi CB 9 je "u zadnji čas" otišao 5.igrač po prijavi te ista ima rok dopune ekipe najkasnije do 3.kola 1.lige

SVE LIGAŠKE UTAKMICE POČINJU U 19:00 SATI.



raspored_1._liga_2022-2023.pdf
raspored_3._liga_C_skupina_UTO_2022.2023.pdf
raspored_3._liga_B_skupina_UTO_2022.2023.pdf
raspored_3._liga_A_skupina_PON_2022.2023.pdf
KUP_SKUPINE_2022-2023.pdf
raspored_klasični_pikado_2022.2023.pdf
raspored_2._liga_B_skupina_2022.2023.pdf
raspored_2._liga_A_skupina_2022.2023.pdf


30/08/22 07:32PMFacebook  Twitter  Google+

Sustav natjecanja 2022-2023.

1.liga - 11 ekipa, 501 DO, ČETVRTAK

*dvokružni sustav, 22 kola, 22.9.2022.-16.3.2023. (8.12. 12.kolo, 12.1. nastavak)

*11. (1) ispadaju u 2.ligu

*kvalifikacije (501 DO): 10.I liga-3.II liga, 2 međusobne utakmice (domaćin 1. utakmice 3.II liga) – pobjednik 1.liga, 23.3. i 30.3.2023. (čet)

 

2.liga - 20 ekipa (16 ekipa 2023.-2024.), 501 MO, SRIJEDA

*2 skupine (A i B 10 ekipa), dvokružno 18 kola, 7.9.2022.-18.01.2023. (21.12. 16.kolo, 11.1. nastavak)

*play off za prvaka, 1.-4.  A i B skupine, dvokružno 8 kola, prijenos bodova iz međusobnih utakmica u skupini, 25.1.-15.3.2023.

*1.-2. (2) ulaze u 1.ligu

*kvalifikacije (501 DO): 10.I liga-3.II liga, 2 međusobne utakmice (domaćin 1. utakmice 3.II liga) – pobjednik 1.liga, 23.3. i 30.3.2023. (čet)

 

*play off za ostanak, 5.-10. A i B skupine, dvokružno 12 kola, prijenos bodova iz međusobnih utakmica u skupini, 25.1.-12.4.2023.

*16.-20. (5) ispadaju u 3.ligu

*kvalifikacije (501 MO): 15.II liga-2.III liga i 14.II liga-3.III liga, 2 međusobne utakmice (domaćini 1. utakmica 2.-3.III liga) – pobjednici 2.liga, 18.4. i 20.4.2023. (uto-čet)

 

3.liga - 33 ekipe, 501 SO, PONEDJELJAK-UTORAK

*3 skupine (A-pon, B-uto, C-uto) sa 11 ekipa, dvokružno  22 kola, 5.9.2022.-21.2.2023. (20.12. 15.kolo, 9.1. nastavak); ekipe klubova u kojima se u istom prostoru igra klasična liga igraju utorkom

*play off za prvaka (501 MO), 1.-4.  ABC skupine, knock-out (2 utakmice), 28.2.-11.4. (utorak)

*A1, B1, C1 i najbolji ABC2 (%bodova) su slobodni u pretkolu i nositelji su u 1 / 4 finala

(detaljnije u privitku)

*1. (1) ulaze u 2.ligu

*kvalifikacije (501 MO): 15.II liga-2.III liga i 14.II liga-3.III liga, 2 međusobne utakmice (domaćini 1. utakmica 2.-3.III liga) – pobjednici 2.liga, 18.4. i 20.4.2023. (uto-čet)

 

*lucky loser (501 SO): ostale ekipe u poretku ABC skupina, knock-out, 27.2.-11.4. (pon,

  osim 2.utakmice finala); nastup nije obvezan !

 

Klasični pikado - 8 ekipa, 501 DO

*dvokružni sustav, 14 kola, 9.1.-17.4.2023.

Dame, 501 MO

*prijave su još uvijek otvorene

Kup, 501 MO

*40 (42) ekipe, 7 skupina (5*6 + 2*5 ekipa)

*na završnicu idu 1.-2. svake skupine + prošlogodišnji osvajač (Janje Alfa Team) + prošlogodišnji finalist (Darts Point Team Ban)

Mastersi M/D/J (5), 501 MO, završnica 501 DO: M TOP 32, D TOP 16

*uskoro detaljnije

 

Izvlačenje brojeva za lige i kup je u četvrtak (1.9.2022.) u 19 sati u prostorijama SSGZa (Savska cesta 137).

Raspored i sastavi ekipa će biti objavljeni ubrzo nakon toga.

 

Važne napomene:

*upis rezultata je do 23:59 na dan utakmice

*predstavnicima klubova su poslani pristupni podaci za nove ekipe ili ekipe koje su promijenile ime u odnosu na prošlu sezonu

-logirajte se i provjerite sastave momčadi (ne čekajte dan prve domaće utakmice!)

*domaćini moraju osigurati uvjete sa postojećim pravilnicima i mjerama, a i gosti se toga moraju pridržavati

*ponašajte se odgovorno i u skladu sa fair-playom 

U skladu sa odlukama CZ i iznenadnim okolnostima, moguće su promjene i prilagodbe modela i kalendara natjecanja

Sretna i uspješna sezona svima !

Vaš PSGZ



shema_3.liga_play_off_za_prvaka.pdf


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: