19/09/22 05:53PMFacebook  Twitter  Google+

HPSov presedan

IO HPSa izvanrednom odlukom nameće PSGZu preregistraciju igrača Marina Matijace koji je 5.9.2022. uložio žalbu da je greškom upisan na prijavnici u ekipu IQ umjesto u Me Gusta.

Predstavnici klubova/skupštine mogu na zahtjev dobiti uvid u prepisku.



19/09/22 01:57PMFacebook  Twitter  Google+

Baza igrača HPSa i brojevi licenci

Dostupno na poveznici:

http://hps-dart.pikado.hr/



15/09/22 08:26AMFacebook  Twitter  Google+

Podsjetnik

Nedjelja, 18.9.2022., rok prijave na natječaj za domaćinstvo i suorganizaciju mastersa i kupa PSGZa 2022.-2023. (prema uvjetima objavljenim 2.9.2022.)



09/09/22 08:55PMFacebook  Twitter  Google+

Sustav natjecanja 2022-2023. - prilagodba kvalifikacija ekipa 2. i 3. lige

S obzirom da iz 1.lige u 2.ligu direktno ispada 1 ekipa, a iz 2.lige u 1.ligu direktno ulaze 2 ekipe (Panda je odustala od natjecanja i iduće sezona ta ekipa nema 2.ligaški status), postoji još 1 dodatno mjesto u 2.ligi sa 16 ekipa za sezonu 2023.-2024.

Planiranih 16 ekipa 2.lige za 2023.-2024. po poretku nakon ligaških natjecanja 2022.-2023.:

*11. I liga (1)

*poraženi 10. I liga – 3. II liga (1)

*4.-13. II.liga (10)

*1. III liga (1)

*pobjednici kvalifikacija ekipa II – III liga (3), nova shema:

14. II liga – 4. III liga

15. II liga – 3. III liga

16. II liga – 2. III liga

Novo je da iz 2.lige direktno ispadaju 17.-20. (4), a dodatne kvalifikacije će igrati 16. II lige i 4. III lige.

Jedna ekipa manje iz 2.lige ispada direktno, a jedna ekipa više iz 3.lige igra kvalifikacije.

 

2.liga - 20 ekipa (16 ekipa 2023.-2024.), 501 MO, SRIJEDA

*2 skupine (A i B 10 ekipa), dvokružno 18 kola, 7.9.2022.-18.01.2023. (21.12. 16.kolo, 11.1. nastavak)

*play off za ostanak, 5.-10. A i B skupine, dvokružno 12 kola, prijenos bodova iz međusobnih utakmica u skupini, 25.1.-12.4.2023.

*17.-20. (4) ispadaju u 3.ligu

*kvalifikacije (501 MO): 16.II liga-2.III liga, 15.II liga-3.III liga, 14.II liga-4.III liga

2 međusobne utakmice (domaćini 1. utakmica 2.-4.III liga) – pobjednici 2.liga, 18.4. i 20.4.2023. (uto-čet)

 

3.liga - 33 ekipe, 501 SO, PONEDJELJAK-UTORAK

*3 skupine (A-pon, B-uto, C-uto) sa 11 ekipa, dvokružno  22 kola, 5.9.2022.-21.2.2023. (20.12. 15.kolo, 9.1. nastavak); ekipe klubova u kojima se u istom prostoru igra klasična liga igraju utorkom

*play off za prvaka (501 MO), 1.-4.  ABC skupine, knock-out (2 utakmice), 28.2.-11.4. (utorak)

*A1, B1, C1 i najbolji ABC2 (%bodova) su slobodni u pretkolu i nositelji su u 1 / 4 finala

(detaljnije u privitku)

*1. (1) ulaze u 2.ligu

*kvalifikacije (501 MO): 16.II liga-2.III liga, 15.II liga-3.III liga, 14.II liga-4.III liga

2 međusobne utakmice (domaćini 1. utakmica 2.-4.III liga) – pobjednici 2.liga, 18.4. i 20.4.2023. (uto-čet)



Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: