28/08/22 09:21AMFacebook  Twitter  Google+

Podsjetnik klubovima

 

Ponedjeljak, 29.8.2022., rok za uplatu kotizacija i dopunu obvezne dokumentacije



25/08/22 11:22PMFacebook  Twitter  Google+

Serija turnira za dame - završnica

Završnica serije turnira za dame 2021-2022. će se odigrati 3.9.2022. (subota) sa početkom u 12:00 u PK Quattro.

Više informacija na FB stranici turnira.



24/08/22 04:26PMFacebook  Twitter  Google+

Planirani sustav natjecanja

Ako ostanu sve prijave:

1.liga - dvokružno 22 kola, četvrtak

2.liga - 2 skupine, dvokružno 18 kola, play off za prvaka i ostanak, srijeda

3.liga - 4 skupine, dvokružno, play off za prvaka i lucky loser, ponedjeljak (2 skupine) i utorak (2 skupine), ekipe 3.lige koje igraju klasični igraju utorkom

Klasični - dvokružno 22 kola, ponedjeljak  

Kup - 7 skupina (6*6 ekipa, 1*5 ekipa), 1.-2. idu u TOP 16 (+prošlogodišnji pobjednici i finalist) 

Detaljnije nakon 29.8.2022.



22/08/22 12:43AMFacebook  Twitter  Google+

Završene su prijave za sezonu 2022.-2023.

Prijavilo se:

*1.liga - 11 ekipa

*2.liga - 20 ekipa

*3.liga - 34 ekipe

*klasični - 11 ekipa

*dame - 2 ekipe (produžavaju se prijave do 1.10.2022.)

*kup muški - 43 prijave

S obzirom na veliki broj prijava za 3.ligu i kup, vjerojatno će doći i do promjene dosadašnjeg modela natjecanja.

Konačna potvrda će biti po završetku uplata i dopune dokumentacije - ekipe koje to ne odrade u zadanom roku (najkasnije 29.8.2022.), smatrati će se da odustaju od natjecanja.

1.LIGA  (11)
IPA ZAGREB
SESVETE 
DARTS POINT TEAM BAN 
HAMLET
BOUNTY 
CB 9
JANJE ALFA TEAM 
JANJE MIX TEAM 
PANDA RAVNICE
AGRAM DARTS TEAM
GOSPOĐE 

 

2.LIGA  (20)
8 BALL SESVETE
BULLDOG 
BULL BUZIN
KOCKA TOP TEAM
DINAMO 
DINAMO 2 
JANJE NO NAME 
JANJE FENIKS 
PANDA POWER TEAM 
ZLATNA KUNG FU PANDA 
A1 KUSTOŠIJA 
A1 
SPARTA GYM
3u1 SUNSHINE INN
DC SUNSET
KNEŽIJA DRINKING DWARVES
QUATTRO 
QUATTRO NBC 
QUATTRO ŠPICA 
SESVETE JDOO 

 

3.LIGA   (34)
DARTS ANGELS
BULLDOG YT
DIAMANT 
DIAMANT 2 
OLUJA 
8 BALL SESVETE 2 
SRETNA DJECA 
PIVNICA KETI 
ENTERCOM 
BILLIONAIRES IQ 
CB SUPERHIK 
BULLS HITTERS 
KOCKA TOP 2 
KOCKA MYSTIC 
MLADOST BUZIN 
STRŠLJENI 
BILLIONAIRES ROKO 
BILLIONAIRES 
A JE TO - AMADEUS 
AMADEUS DART TEAM 
AMADEUS DT TIGAR U SRCU 
IPA ZAGREB
HAMLET MAJKE
DEVETKA
KNEŽIJA UNITED
ŠARCI GAJNICE 
A1 TAPETARIJA HGM 
BBF BULLY BOYS
KUMOVI 
ANONYMOUS 
JANJE VIZITA 
MEGUSTA 
JANJE ZAGREB TEAM 
JANJE ORION 

 

KLASIČNI PIKADO  (11)
SANAMMA BEACH
SESVETE 
DARTS POINT TEAM BAN 
SESVETE JDOO 
KOCKA TOP TEAM
BILLIONAIRES STEEL 
IPA ZAGREB
PANDA RAVNICE
BBF BULLY BOYS
JANJE ALFA TEAM 
JANJE MIX TEAM 

 

KUP LIGA
IPA ZAGREB 1
SESVETE  1
DARTS POINT TEAM BAN  1
HAMLET 1
BOUNTY  1
CB 9 1
JANJE ALFA TEAM  1
JANJE MIX TEAM  1
PANDA RAVNICE 1
AGRAM DARTS TEAM 1
GOSPOĐE 1
DC SUNSET 2
PANDA POWER TEAM 2
A1 2
QUATTRO NBC 2
QUATTRO ŠPICA 2
8 BALL SESVETE 2
BULLDOG  2
BULL BUZIN 2
KOCKA TOP TEAM 2
JANJE NO NAME 2
JANJE FENIKS  2
SPARTA GYM 2
ZLATNA KUNG FU PANDA 2
A1 KUSTOŠIJA 2
KNEŽIJA DRINKING DWARVES 2
QUATTRO 2
3u1 SUNSHINE INN 2
SESVETE JDOO 2
DINAMO 2
DINAMO RJ 2
DARTS ANGELS 3
DIAMANT 3
DIAMANT 2 3
BILLIONAIRES IQ 3
BILLIONAIRES 3
BILLIONAIRES ROKO 3
HAMLET MAJKE 3
BBF BULLY BOYS 3
KUMOVI 3
JANJE VIZITA 3
MEGUSTA 3
OLUJA 3


Older news.

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo:
Entercom-Bulls Hitters 0:0
Sesvete-Darts Point Team Ban 0:0
Janje Mix Team-Panda Ravnice 0:0
CB 9-Janje Alfa Team 0:0
IPA Zagreb-Gospođe 0:0
Bounty-Hamlet 0:0