Rezultati - 3.liga skupina B

Poredak - 3.liga skupina B

Statistika - 3.liga skupina B

Popis igrača - 3.liga skupina B

Alen SokačA1 Tapetarija HGM
Andrija BlaževićAmadeus Dart Team
Antonia BlaževićAmadeus Dart Team
Antonio BarišićAmadeus Dart Team
Boris PervanKumovi
Boško ŠalamonKocka Mystic
Božo ZorićDiamant
Dalibor JosipovićBBF Bully Boys
Damir LončarićA1 Tapetarija HGM
Danijel BibićBBF Bully Boys
Danijel MarkovicaA1 Tapetarija HGM
Dario LuketićIPA Zagreb 2
Davor BekPivnica Keti
Dino ŠkalićBillionaires Roko
Domagoj MahovlićBillionaires Roko
Dominik Adrović KrčmarIPA Zagreb 2
Drago GradečkiA1 Tapetarija HGM
Dragutin ŠtefanovićDevetka
Emil SivićDiamant
Filip BarišićAmadeus Dart Team
Filip DžajaAmadeus Dart Team
Filip MuževićBillionaires Roko
Filip RimacDiamant
Franjo PrelecPivnica Keti
Franjo VidovićIPA Zagreb 2
Goran BlažinovićBBF Bully Boys
Hrvoje DragičevićJanje Orion
Igor ErešDevetka
Igor KotarKumovi
Igor SunekDiamant
Ivan AntunovićAmadeus Dart Team
Ivan ČigirPivnica Keti
Ivan ĐumićAmadeus Dart Team
Ivan RadeljaJanje Orion
Ivan SaićKocka Mystic
Ivana LackovićA1 Tapetarija HGM
Ivica KljaićKumovi
Ivica MočiljaninPivnica Keti
Jasmin DelalićPivnica Keti
Jurica GogićKumovi
Karlo ĐurovićBillionaires Roko
Karlo IlinićJanje Orion
Karlo KlarićDiamant
Karlo KolarićAmadeus Dart Team
Krešimir ŠantekIPA Zagreb 2
Kristijan MinkovićIPA Zagreb 2
Kruno KukasPivnica Keti
Lea VlašićJanje Orion
Lovro MartinovićKocka Mystic
Luka ĐurovićBillionaires Roko
Luka MiličićBBF Bully Boys
Luka RakoAmadeus Dart Team
Luka ŽuljevićBBF Bully Boys
Maja ŠimatovićKocka Mystic
Marcel HosiJanje Orion
Marin ŠarlijaJanje Orion
Marinko PerkovićIPA Zagreb 2
Mario KožulKocka Mystic
Mario ZajšekIPA Zagreb 2
Marko BatinićAmadeus Dart Team
Marko BičanićKumovi
Marko JagunićDevetka
Marko KršićDevetka
Marko LucićKumovi
Marko MiljanBillionaires Roko
Mirela VohralikIPA Zagreb 2
Miroslav ŠkegroDiamant
Nenad ŽeželjPivnica Keti
Nikola BegIPA Zagreb 2
Nikola GačićBBF Bully Boys
Nikolina KožulKocka Mystic
Pavle DokićDiamant
Petar ZirdumAmadeus Dart Team
Renato BerglesKocka Mystic
Robin GraonićJanje Orion
Rudolf KrešićBBF Bully Boys
Sanel PokupčićA1 Tapetarija HGM
Saša LadikaPivnica Keti
Slobodanka KučarA1 Tapetarija HGM
Tomislav BelkoPivnica Keti
Tomislav PulekDevetka
Tomislav TomljanovićDevetka
Vlado BabićPivnica Keti

Kapetani - 3.liga skupina B

A1 Tapetarija HGMIvana Lacković: 098 1677 707
Cirkovci 72 (caffe bar A1)email: zeljko.zitnik1@gmail.com
Amadeus Dart TeamFilip Barišić: 099 677 6878
CB Amadeus, Jelkovečka 1a, Sesveteemail: blazevicniko@gmail.com
BBF Bully BoysRudolf Krešić: 099 411 6683
Bikers Beer Factory, Savska cesta 150email: pk.doubleout@gmail.com
Billionaires RokoDino Škalić: 098 9128 767
IQ bar, Lavoslava Ružičke 66email: mobilautomobili@gmail.com
DevetkaTomislav Pulek: 098 937 7324
MAJKE TEREZIJE 6 (CB 9)email: tomislav.pulek@gmail.com
DiamantBožo Zorić: 095 779 1141
Caffe Bar Broadway, Avenija Dubrava 35email: marcusinterijeri@gmail.com
IPA Zagreb 2Mario Zajšek: 091 156 8312
Divka Budaka 17email: predsjednik@ipa-zagreb.hr
Janje OrionCB Janje, Mikulići 151: 098 206 078
Ivan Radeljaemail: hdragic@gmail.com
Kocka MysticLovro Martinović: 095 5529 737
Caffe bar Top, Kerestinečkih žrtava 16A, Stenjevecemail: pikadoklubkocka@gmail.com
KumoviBoris Pervan: 091 622 5387
Karela Zahradnika 32, CB Kumemail: pkanonymouspk@gmail.com
Pivnica KetiDavor Bek: 092 319 5556
Ante Starčevića 53a, Sesvete, Pivnica Ketiemail: info@pk-sesvete.hr

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: