Rezultati - 2.liga skupina B

Poredak - 2.liga skupina B

Statistika - 2.liga skupina B

Popis igrača - 2.liga skupina B

Aladin Šakonjić8 Ball Sesvete
Aleksa RepQuattro Špica
Alen Tokić8 Ball Sesvete
Andro GerićKnežija Drinking Dwarves
Ante RadeljićKnežija Drinking Dwarves
Ante RoglićKnežija Drinking Dwarves
Antonio GrizeljJanje No Name
Antonio ŠtambukBulldog
Boris PrpićSesvete J.D.O.O.
Božidar OkunBulldog
Branislav StankovićDC Sunset
Bruno ŠukaraKnežija Drinking Dwarves
Daniel HudolinKnežija Drinking Dwarves
Danijel Ravlić8 Ball Sesvete
Dario MočilacA1 Kustošija
Davor PeulićZlatna Kung Fu Panda
Domagoj TalanDinamo
Domagoj Viljevac8 Ball Sesvete
Dražen ĐurasA1 Kustošija
Edin BadnjevićZlatna Kung Fu Panda
Franjo FrancićBulldog
Franjo KrajnikBulldog
Franjo MandićBulldog
Franjo PilićA1 Kustošija
Goran DimićJanje No Name
Goran StričakDC Sunset
Gordan GrkovićDinamo
Hrvoje ButuracBulldog
Igor PeulićZlatna Kung Fu Panda
Ivan GlasnovićSesvete J.D.O.O.
Ivan JurićZlatna Kung Fu Panda
Ivan RodićDC Sunset
Ivan StanešićQuattro Špica
Ivan VečerićDC Sunset
Ivan VeckoZlatna Kung Fu Panda
Ivo CrnojaZlatna Kung Fu Panda
Jozo Jurić8 Ball Sesvete
Krešimir GlivarecJanje No Name
Krešo KrešićSesvete J.D.O.O.
Kristian Bubanj8 Ball Sesvete
Kristijan Grubišić8 Ball Sesvete
Majkl Marić8 Ball Sesvete
Marijo BulatA1 Kustošija
Marko CrljenkovićDC Sunset
Marko GrgurevićDC Sunset
Marko MilasQuattro Špica
Marko SambolA1 Kustošija
Martin BudakDinamo
Matej BudišaDinamo
Matej MilinBulldog
Matija StanešićQuattro Špica
Mihovil MekićDinamo
Mile ĆavarBulldog
Mile DžidžićJanje No Name
Miroslav FerenecJanje No Name
Nikola JalžabetićQuattro Špica
Nikolina BulatA1 Kustošija
Petar MalkočDC Sunset
Petar ŽivkovićDC Sunset
Predrag LatinovićA1 Kustošija
Robert GlasnovićQuattro Špica
Robert SragaZlatna Kung Fu Panda
Samer Samara8 Ball Sesvete
Saša RubčićDinamo
Silvio SudecA1 Kustošija
Slaven KovačevićDinamo
Stjepan FerenecJanje No Name
Tomislav FabijančićJanje No Name
Tomislav FranjićSesvete J.D.O.O.
Tomislav GlojnarićSesvete J.D.O.O.
Tomislav KaradakićZlatna Kung Fu Panda
Toni KulejKnežija Drinking Dwarves
Vedran LugarecA1 Kustošija
Vedran MigačSesvete J.D.O.O.
Vjekoslav Konić8 Ball Sesvete
Vladimir ValentakovićQuattro Špica
Zoran VulamaZlatna Kung Fu Panda

Kapetani - 2.liga skupina B

8 Ball SesveteVjekoslav Konić: 092/2385-121
Caffe bar 8Ball,Kelekova 4email: vjeko.sop2@gmail.com , ante.moric.8ball@gmail.com
A1 KustošijaSilvijo Sudec: 091 130 5197
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
BulldogFranjo Francić: 091 939 7749
CB Marko, Sesvetska cesta 61email: pkbulldogsesvete@gmail.com
DC SunsetBranislav Stanković: 091/5270-848
Caffe Bar Venecija, Ante Topić Mimare 39aemail: irodic@gmail.com
DinamoSlaven Kovačević: 095 808 7693
Pool Legends, Božidara Adžije 3email: mekic.mihovil@yahoo.com
Janje No NameTomislav Fabijančić: 099 6642 551
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: iva.custovic@gmail.com
Knežija Drinking DwarvesBruno Šukara: 091 143 6407
Poljana Zvonimira Dražića 3, CB Eroemail: bruno.sukara@gmail.com
Quattro ŠpicaMarko Milas: 099 344 6119
Quattro club,Zagrebačka 26, Sesveteemail: badel.kresimir@gmail.com
Sesvete J.D.O.O.Krešo Krešić: 099 875 5866
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: info@pk-sesvete.hr
Zlatna Kung Fu PandaDavor Peulić: 098 911 8776
2.Ravnice 11email: ivicalucic@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: