Rezultati - 3.liga skupina C

Poredak - 3.liga skupina C

Statistika - 3.liga skupina C

Popis igrača - 3.liga skupina C

Alen OkunStara Klapa
Alen ŠehićAnonymous
Andrej CukovićAnonymous
Andrej MunićA je to Amadeus
Antonio FilipovićAnonymous
Antonio KosalecStara Klapa
Boško ŠalamonKocka Felga Cvrčak
Bruno KukićPanda
Damir ValjakKocka Felga Cvrčak
Danijel JakupanecQuattro
Danijel TurkaljIQ Bar Bulldog
Darijan Šamec GjurinCB Superhik
Dario KušenićA je to Amadeus
Dario MočilacA1 Kustošija
Dario Šamec GjurinCB Superhik
Davor SamardžićAnonymous
Dino ZupanićHamlet Majke
Dominik BosanacIQ Bar Bulldog
Dominik GlisferderPanda
Dominik KišStara Klapa
Dominik PernarPanda
Dominik SeverecCB Superhik
Dražen ĐurasA1 Kustošija
Dražen TuđekQuattro
Draženko MajstorovićA je to Amadeus
Filip SmolarHamlet Majke
Fran BogovićIQ Bar Bulldog
Franjo PilićA1 Kustošija
Goran LugonjićA je to Amadeus
Goran SlavićAnonymous
Hrvoje DragičevićJanje Orion
Hrvoje LoborCB Superhik
Igor JednobrkovićQuattro
Igor JirsaHamlet Majke
Igor MatićCB Superhik
Igor PešaQuattro
Ivan IžakovićIQ Bar Bulldog
Ivan RadeljaJanje Orion
Ivan SaićKocka Felga Cvrčak
Ivan ŠimićHamlet Majke
Ivica KljaićAnonymous
Ivica LučićPanda
Karlo IlinićJanje Orion
Kenneth GrabičaninHamlet Majke
Kristijan ValjakCB Superhik
Krunoslav ErcegovacCB Superhik
Krunoslav SmolićQuattro
Leo ŠpičekHamlet Majke
Marcel HosiJanje Orion
Marijana Pervan*Anonymous
Marijo BulatA1 Kustošija
Marin GložinićJanje Orion
Marin MatijacaIQ Bar Bulldog
Marin ŠarlijaJanje Orion
Mario SamardžićPanda
Marko KezerićIQ Bar Bulldog
Marko SambolA1 Kustošija
Marko TomašPanda
Matej PrskaloAnonymous
Mato ĆurićStara Klapa
Mato GrgićA je to Amadeus
Miroslav RemenarićKocka Felga Cvrčak
Nikola RoićHamlet Majke
Nikola RusakCB Superhik
Nikolina BulatA1 Kustošija
Nikolina Kožul*Kocka Felga Cvrčak
Paško PalićPanda
Predrag LatinovićA1 Kustošija
Robin GraonićJanje Orion
Silvio SudecA1 Kustošija
Siniša VidovićA je to Amadeus
Stjepan FrljakQuattro
Stjepan RoićHamlet Majke
Tomislav MijoševićQuattro
Tomislav ValjakCB Superhik
Tomislav VlahovićJanje Orion
Vedran LugarecA1 Kustošija
Vedran PrimužićHamlet Majke
Vedran TenšekCB Superhik
Željko GolecStara Klapa
Željko MartićA je to Amadeus
Željko TutićKocka Felga Cvrčak

Kapetani - 3.liga skupina C

A je to AmadeusDraženko Majstorović: 091 6129 720
CB Amadeus, Jelkovečka 1a, Sesveteemail: blazevicniko@gmail.com
A1 KustošijaSilvijo Sudec: 091 130 5197
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
AnonymousMatej Prskalo: 097 631 1486
CB Fontana, Zeverka 13email: pkanonymouspk@gmail.com
CB SuperhikDominik Severac: 091 6037 265
CB Superhik, Senščak 2email: domibradic98@gmail.com
Hamlet MajkeLeo Špiček: 098 137 1775
Dobojska 28, CB Hamletemail: pktresnjevka1@gmail.com
IQ Bar BulldogMarko Kezerić: 095 3963 170
IQ BAR, LAVOSLAVA RUZICKE 66email: kezo93@gmail.com
Janje OrionHrvoje Dragičević: 098 563 218
CB Janje, Mikulići 151email: hdragic@gmail.com
Kocka Felga CvrčakDamir Valjak: 095 5783 481
CB TOP, Kerestinečkih žrtava 16aemail: pikadoklubkocka@gmail.com
PandaDominik Glisferder: 095 826 0764
CB Panda, II Ravnice 11email: ivicalucic@gmail.com
QuattroIgor Jednobrković: 091 6144 907
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: badel.kresimir@gmail.com
Stara KlapaAntonio Kosalec: 095 8126 121
Caffe bar Peko's, Savska cesta 198email: marijanapucek@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
ZŠS
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: