Rezultati - 2.liga skupina A

Poredak - 2.liga skupina A

Statistika - 2.liga skupina A

Popis igrača - 2.liga skupina A

Alan SusovićDinamo 2
Ante VujevićSparta Gym
Antonio GrizeljJanje Feniks
Antonio NajcerDinamo 2
Boško AbramovićBull Buzin
Bruno DavidovićA1
Dalibor PribanićPanda Power Team
Damir ŠimacBull Buzin
Damir ŽurićPanda Power Team
Daniel KrsnikDinamo 2
Davor GregurićKocka Top Team
Davor Martek-VučkoJanje Feniks
Davor PongracSparta Gym
Dinko ŠimunovićBull Buzin
Domagoj Paško NakićA1
Dražen TuđekQuattro
Dubravko Moconja3u1 Sunshine Inn
Enes KarabašićKocka Top Team
Filip LončarićDinamo 2
Goran ZajecQuattro NBC
Hrvoje BosnerQuattro NBC
Hrvoje KenđelPanda Power Team
Igor JednobrkovićQuattro
Igor MarkovJanje Feniks
Igor PešaQuattro
Igor Špehar3u1 Sunshine Inn
Ivan Gemić3u1 Sunshine Inn
Ivan PavlekPanda Power Team
Jadran ZonjićSparta Gym
Jakov HrastinskiPanda Power Team
Josip BencSparta Gym
Josip HrkaćQuattro NBC
Josip MikšaSparta Gym
Josip ŠoštarekKocka Top Team
Juraj GuićDinamo 2
Krunoslav SmolićQuattro
Krunoslav VojkovićKocka Top Team
Krunoslav ZovkićPanda Power Team
Leopold GucićPanda Power Team
Marija AladrovićDinamo 2
Mario BenkovićSparta Gym
Mario FurićBull Buzin
Mario HuklekQuattro NBC
Mario PlavacJanje Feniks
Marko BaltaDinamo 2
Marko FrklićA1
Marko PandžaA1
Marko TomacKocka Top Team
Matej PešaSparta Gym
Matko Gorup3u1 Sunshine Inn
Mijo PavlovićA1
Mirko PresečkiJanje Feniks
Miroslav IvkovićA1
Miroslav NovoselA1
Mislav PatajacDinamo 2
Mladen DokićQuattro NBC
Mladen GrgurićKocka Top Team
Nikola ArtićA1
Nikolina AbramovićBull Buzin
Perica Konforta3u1 Sunshine Inn
Petar Božek3u1 Sunshine Inn
Petar ĐekićQuattro NBC
Saša OgorelecJanje Feniks
Stive NovoselA1
Stjepan CebinBull Buzin
Stjepan FrljakQuattro
Tomislav MatijevićJanje Feniks
Tomislav MijoševićQuattro
Zdravko ZebecSparta Gym
Željko BarišićDinamo 2
Željko GrgurićKocka Top Team
Željko MočilacA1
Zoran Rački3u1 Sunshine Inn

Kapetani - 2.liga skupina A

3u1 Sunshine InnIgor Špehar: 091 447 1663
Caffe bar Sunshine Inn,Poljička 4email: igemic@gmail.com
A1Miroslav Ivković: 098 990 7026
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnik1@gmail.com
Bull BuzinStjepan Cebin: 091 233 8676
Ulica Mladosti, 1 odvojak 3, NK Mladost Buzin (ugostiteljski objekt uz sklopu igrališta)email: pk.bullkvim@gmail.com
Dinamo 2Mislav Patajac: 091 506 9757
Pool Legends, Božidara Adžije 3email: mekic.mihovil@yahoo.com
Janje FeniksIgor Markov: 099 4981 098
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: igor.markov@grawe.hr
Kocka Top TeamEnes Karabašić: 098 9403 499
CB Top, Kerestinečkih žrtava 16aemail: pikadoklubkocka@gmail.com
Panda Power TeamHrvoje Kenđel: 095 903 0326
2.Ravnice 11email: hrvojeken@gmail.com
QuattroTomislav Mijošević: 098 418365
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: badel.kresimir@gmail.com
Quattro NBCJosip Hrkać: 091 394 8347
Quattro klub, Zagrebačka 26, Sesveteemail: badel.kresimir@gmail.com
Sparta GymDavor Pongrac: 091/6107-632
Medarska 69email: info@spartagym.hr

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: