Rezultati - 2.liga skupina B

Poredak - 2.liga skupina B

Statistika - 2.liga skupina B

Popis igrača - 2.liga skupina B

Aleksa RepQuattro Špica
Alen Tokić8 Ball Sesvete
Andro GerićKnežija Drinking Dwarves
Ante RadeljićKnežija Drinking Dwarves
Ante RoglićKnežija Drinking Dwarves
Boris PrpićSesvete J.D.O.O.
Branislav StankovićDC Sunset
Bruno ŠukaraKnežija Drinking Dwarves
Daniel HudolinKnežija Drinking Dwarves
Danijel BekinaSesvete J.D.O.O.
Danijel Ravlić8 Ball Sesvete
Dario KrsnikKnežija Drinking Dwarves
Davor PeulićZlatna Kung Fu Panda
Domagoj ObčevićBulldog
Domagoj TalanDinamo
Domagoj Viljevac8 Ball Sesvete
Dražen ĐurasA1 Kustošija
Edin BadnjevićZlatna Kung Fu Panda
Franjo FrancićBulldog
Franjo MandićBulldog
Franjo PilićA1 Kustošija
Goran DimićJanje No Name
Goran StričakDC Sunset
Gordan GrkovićDinamo
Hrvoje ButuracBulldog
Hrvoje Kuninec8 Ball Sesvete
Hrvoje MigačSesvete J.D.O.O.
Igor PeulićZlatna Kung Fu Panda
Iva ČustovićJanje No Name
Ivan ĆavarBulldog
Ivan JurićZlatna Kung Fu Panda
Ivan RodićDC Sunset
Ivan VečerićDC Sunset
Ivan VeckoZlatna Kung Fu Panda
Ivo CrnojaZlatna Kung Fu Panda
Josip PerišićQuattro Špica
Krešo KrešićSesvete J.D.O.O.
Kristijan Grubišić8 Ball Sesvete
Kristijan Tufekčić8 Ball Sesvete
Mario Grubišić8 Ball Sesvete
Mario MihekBulldog
Marko CrljenkovićDC Sunset
Marko GrgurevićDC Sunset
Marko MilasQuattro Špica
Marko SambolA1 Kustošija
Martin BudakDinamo
Matija StanešićQuattro Špica
Mihovil MekićDinamo
Mile ĆavarBulldog
Mile DžidžićJanje No Name
Miroslav FerenecJanje No Name
Niko BabajkoA1 Kustošija
Petar MalkočDC Sunset
Petar ŽivkovićDC Sunset
Robert GlasnovićQuattro Špica
Robert SragaZlatna Kung Fu Panda
Šaban KopićKnežija Drinking Dwarves
Samer Samara8 Ball Sesvete
Saša RubčićDinamo
Senad JašićBulldog
Silvio SudecA1 Kustošija
Slaven KovačevićDinamo
Stjepan FerenecJanje No Name
Tomislav FabijančićJanje No Name
Tomislav FranjićSesvete J.D.O.O.
Tomislav GlojnarićSesvete J.D.O.O.
Tomislav KaradakićZlatna Kung Fu Panda
Toni KulejKnežija Drinking Dwarves
Vedran LugarecA1 Kustošija
Vedran MigačSesvete J.D.O.O.
Vjekoslav Konić8 Ball Sesvete
Vladimir ValentakovićQuattro Špica
Željko ŽitnikA1 Kustošija
Zlatko SeverBulldog

Kapetani - 2.liga skupina B

8 Ball SesveteVjekoslav Konić: 092/2385-121
Caffe bar 8Ball,Kelekova 4email: vjeko.sop2@gmail.com , ante.moric.8ball@gmail.com
A1 KustošijaSilvijo Sudec: 091 130 5197
Caffe bar A1,Cirkovci 72email: zeljko.zitnika1@gmail.com
BulldogFranjo Francić: 091 939 7749
CB Marko, Sesvetska cesta 61email: pkbulldogsesvete@gmail.com
DC SunsetBranislav Stanković: 091/5270-848
Caffe Bar Venecija, Ante Topić Mimare 39aemail: irodic@gmail.com
DinamoSlaven Kovačević: 095 808 7693
Pool Legends, Božidara Adžije 3email: mekic.mihovil@yahoo.com
Janje No NameTomislav Fabijančić: 099 6642 551
Caffe bar Janje,Mikulići 151email: iva.custovic@gmail.com
Knežija Drinking DwarvesBruno Šukara: 091 143 6407
Poljana Zvonimira Dražića 3, CB Eroemail: bruno.sukara@gmail.com
Quattro ŠpicaAleksa Rep: 098/754-382
Quattro club,Zagrebačka 26, Sesveteemail: badel.kresimir@gmail.com
Sesvete J.D.O.O.Krešo Krešić: 099 875 5866
ZAGREBAČKA 26 (CB QUATTRO)email: info@pk-sesvete.hr
Zlatna Kung Fu PandaDavor Peulić: 098 911 8776
2.Ravnice 11email: ivicalucic@gmail.com

Ostali savezi

IDF
EDU
HPS
SSGZ
PSZŽ
PSPGŽ
PSSMŽ
PSBPŽ
PSVSŽ
PSDNŽ
PSKKŽ
PSKZŽ

Pregled svih današnjih utakmica (početak u 19h)

Rezultati uživo: